Pakkumine on lõppenudVõida iPhone 6 ja 1000 tasuta keerutust

Apple väidab, et iPhone 6 on parem igas mõttes - suurem aga dramaatiliselt õhem, võimsam aga tähelepanuväärsemalt energiasäästlikum kui kõik eelmised mudelid. Nüüd võib see igas mõttes parem telefon saada sinu omaks. Nimelt loosib OlyBet kõigi sel kuul sissemakse teinud mängijate ühe sellise välja. Lisaks saavad 100 õnnelikku 1000 tasuta keerutust uhiuues slotimängus South Park: Reel Chaos.

Kuidas loosis osaleda?

Kui sa pole veel OlyBeti kasutaja, tuleb sul esmalt end nende kasiinosse registreerida. Muidu lihtsalt logi oma andmetega sisse ja hakka auhinnaloosiks hääli koguma.

Iga 5€ sissemakse kohta saad ühe hääle loosis ning lisaks annab OlyBet sulle koheselt juurde ka 10% ulatuses boonust. Sissemakse on tarvis teha koodiga IPHONE ning seda on võimalik kasutada nii mitmel korral kui soovid, tehes kokku 1000€ väärtuses boonuskoodiga sissemakseid.

Peaauhinna võitja selgub juba 1. detsembri keskpäeval.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...