Pakkumine on lõppenud

Panusta täna jackpoti-mängudele


Panusta jackpoti-mängus ja saa 5 eurot kingiks

Selleks, et võita miljoneid, tasub õnn proovile panna just jackpoti-mängudes. Täna on selleks ideaalne võimalus, sest Maria kasiino annab kõigile, kes mängivad läbi 25-eurot, 5-eurot lisaks.Kuidas saada kingiks 5-eurot?

  • Liitu Maria kasiinoga
  • Logi oma kontole sisse
  • Mängi jackpotimängu 25-euro eest
  • Saad kasiinolt koheselt oma kontole kingituseks veel 5-eurot

Näiteks: Tee 25-korda 1-euroseid panuseid. Maria tagasimaksmise protsent on keskmiselt 97%. Pärast 25-euro läbimängimist kantakse automaatselt sinu kontole 5 eurot puhast raha! Seega ei tähenda 25-euro läbimängimine, et sa selle summa võrra kaotama peaksid.

Kui sul ei ole veel Maria kasiinos kasutajat, siis ootab sind registreerimisel tervitusboonus. Nimelt duubeldab kasiino sinu esimese kuni 100-euro suuruse sissemakse ning annab 50 tasuta keerutust NetEnti mängus Starburst.

Maria jackpotiga mänguautomaadid on:

Kliki soovi korral mängul ja loe selle tutvustust.

Hetkel on suurim jackpot üle 4,3 miljoni euro! Kas sina oled selliseks võiduks valmis?

LIITU MARIAGA SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...