Pakkumine on lõppenud

Võida korvpallireis New Yorki


Võida korvpallireis New Yorki

Triobet kutsub sind keerutama uuel Microgaming'u korvpalliteemalisel videoslotil Basketball Star. Kui mängid seda vähemalt 25€ panusega, saad virtuaalse loosipileti, millega osaled korvpallireisi loosis. Õnnelik peaauhinnavõitja lendab New Yorki 2016. aasta veebruaris toimuvat New York Knicks vs Brooklyn Nets mängule kaasa elama. Lisaks lähevad loosi rahalised auhinnad ja vinged Apple tooted.MIS ON LOOSI AUHINNAD?

Peaauhinnaks on reis New Yorki. Paketis on 5 ööd neljatärnihotellis, väljakuäärsed kohad New York vs Brooklyn Nets kohtumisele reedel, 19.02.2016 ning 1500$ taskuraha. Samuti loosib Triobet hulgaliselt rahalisi auhindu ja Apple tooteid.

Kokku korraldab Triobet seitse loosimist, mis toimuvad alljärgnevalt:

Loosimine Kuupäev Auhinnad
1. 12.11.2015 1 x 750€
1 x 500€
2. 19.11.2015 1 x 750€
1 x 500€
3. 26.11.2015 Reis New Yorki
4. 26.11.2015 Apple iPhone 6s Plus, 64GB
Apple iPad Pro
Apple Silver Aluminium Sports Watch
5. 26.11.2015 Apple iPhone 6s Plus, 64GB
Apple Silver Aluminium Sports Watch


KUIDAS LOOSIS OSALEDA?

  • Külasta Triobeti veebikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaandmetega sisse
  • Ava Microgaming'u Basketball Star slotikas
  • Iga 25€ panuse eest saad 1 loosipileti
  • Osaled automaatselt auhinnareisi loosis

TEENI TRIOBETIGA LIITUDES 100€

Kui sa ei ole veel Triobeti kasutaja, siis duubeldab kasiino sinu esimese sissemakse kuni 100€ ulatuses. Lisaks on uuenenud Triobeti mobiilse ennustamise võimalus, mis tähendab, et sinu kasutuses on 10€ riskivaba ennustamise boonust. Seega, kui panus kaotab, siis kannab kasiino selle sinu kontole tagasi.

Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit mängu tutvustust
Loe siit videosloti tutvustust
Loe siit mänguautomaadi tutvustust

Starburst

Gonzo's Quest

Mega Fortune Dreams

Neon Staxx

MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...