Pakkumine on lõppenudVõida kuni 170 tasuta spinni ja 200 eurot

Paf kutsub sind Kuningas Arturi ja ümarlaua rüütlite muinasjutulisse maailma. Sinu missiooniks on taassepistada Excaliburi mõõk ning oma teekonnal jõukuse poole võidelda Musta Rüütli vastu. Saavutuste eest ootavad sind vastutasuks kuni 170 tasuta keerutust ja 200 eurot reaalset raha. Kui teed kampaania perioodil 10-eurose sissemakse, saad lisakingituseks veel 10 tasuta spinni.Kuidas saavutusi koguda?

Kogud edetabeli saavutusi, kui tabad sobituvaid sümboleid 3, 4 ja 5 korda järjest. Kui saavutus on olemas, muutub see edetabelis kuldseks. Oma saavutustel saad järge pidada edetabelit jälgides, kus juba kogutud saavutused on esiletõstetud.

Saavutuste väärtused:

Saavutuste tabel

Kuidas kampaanias osaleda?

  • Liitu Pafiga
  • Logi oma kontole sisse
  • Mängi Avalon 2 slotti
  • Tee vähemalt 30-sendiseid panused
  • Kogu saavutuste eest tasuta spinne ja raha

Pane tähele, et kui teed ajavahemikus 6.- 22.märts 10-eurose sissemakse, ootavad sind lisaks 10 tasuta spinni.

Liitu Pafiga siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...