Pakkumine on lõppenud

Naudi Pafi uut Serenity slotikat ja saa tasuta spinne

Serenity slotikaga 2850 tasuta spinni

Keeruta Pafi uhiuuel Quickspin'i Serenity slotikal ja teeni kogutud saavutuste eest kuni 2850 tasuta spinni. Saavutusi kogud, kui mänguväljale ilmuvad sobituvad sümbolid kas kolm, neli või viis korda järjest. Oma saavutustel saad silma peal hoida võidutabelit jälgides.Serenity videoslotist lähemalt

Quickspin'i loodud Serenity videoslot on idamaiselt rahuliku atmosfääriga mäng. Vaata allolevast videost, kuidas mäng käib.

Kuidas saada tasuta spinne?

  • Külasta Pafi kasiinot SIIT
  • Loo omale kasutajakonto või logi sisse
  • Keeruta pärisraha panustega uuel Serenty slotikal
  • Mängida võid ükskõik mis kellaajal
  • Kogu võidutabeli saavutusi saades sobituvaid sümboleid

Saavutuste väärtused

Kogud Serenity mängu saavutusi, kui ekraanile ilmuvad sobituvad sümbolid ükskõik kas kolm, neli või viis korda järjest. Erinevate saavutuse eest ootab sind erinev tasuta keerutuste auhind.

Tutvu siin Pafi Serenity kampaania saavutuste tabeliga

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Proovi siit ka NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...