Pakkumine on lõppenud

Võida Pafis kuni 570 tasuta spinni

Võida kuni 570 tasuta keerutust

Liitu Pafi põneva iiri härjapõlvlasega, et siseneda haljate maailma, kus sind vikerkaare lõpus kullapajad ootavad. Kogu Lucky Leprechauni mängides võidutabeli saavutusi, saades sobituvaid sümboleid 3, 4 ja 5 korda järjest. Kui saavutus on olemas, tõstetakse see võidutabelis esile. Nii teenid kuni 570 tasuta keerutust. Pakkumine kehtib maikuu lõpuni.

Lucky Leprechaun on keldi-teemaline viie rulliku ja 20 mänguliiniga slotimäng, mis on varustatud juhusümbolite ja tasuta keerutuste boonusänguga. Kogu kullapadasid Trail O' Fortune boonusmängus ning teeni oma saavutustega tasuta keerutusi.Kuidas osaleda?

  • Hakka Pafi kasutajaks
  • Logi oma kontole sisse
  • Mängi Lucky Leprechaun slotikal
  • Osalemiseks tee minimaalselt 0,20€ panus spinni kohta
  • Kogu võidutabeli saavutusi

Pealegi, kui sa ei ole veel Pafi kasutaja, siis ootab sind kuni 100 euro suurune sissemakse boonus. Boonuse saamiseks tuleb deposiiti tehes kasutada boonuskoodi BONUS100.

Kuidas teenida saavutusi?

Saavutuste väärtused on järgmised:

Vaata saavutuste tabelit siit

Pane tähele, et vabasümbolid ei lähe saavutustena arvesse.

Kuidas jälgida saavutusi?

Oma saavutustel saad järge pidada võidutabelit jälgides, kus juba kogutud saavutused on esiletõstetud. Allpool on välja toodud pildid selle kohta, kuidas võidutabelit vaadata

Esimene sammTeine samm
Kolmas samm

Olgu iiri õnn sulle abiks!

ASU MÄNGIMA


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...