Pakkumine on lõppenud

Võida LG 47 Cinema 3D LED-teler

Paf teeb selle nädala põnevaks ja kutsub mugavalt diivanil istet võtma ning kolmemõõtmelist maailma nautima. Nimelt juba pühapäeval läheb kõigi Slot Mania osalejate vahel loosi eriti äge LG 47 Cinema 3D LED-teler. Garanteerime sulle, et Magic Motion pult ja Cinema 3D tagavad sulle võidu puhul tõelise kinoelamuse. Lisaks saavad viis õnnelikku lohutusauhinnaks 20 eurot promoraha.

Kuidas loosis osaleda?

See on imelihtne! Kui sa pole veel Pafi kasutaja, siis hakka selleks ning registreeru kampaaniale. Seejärel mängi vabalt valitud slotimängu pärisraha eest. Slot Mania auhinnaloosis osalemiseks ei piisa demomängude ega promorahaga mängude mängimisest.

Kampaania kestab kuni 9. novembrini 2014.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...