Pakkumine on lõppenud

Võida luksuslik bingokruiis Vahemerel

Mängi Pafis Bingo with Friends mängu ja võida endale ja sõbrale luksuslik kruiis Vahemerel Club Pafiga. Maailma suurima kruiisilaeva, Allure of the Sea, pardal jagate sina ja su sõber avarat rõduga kajutit, naudite maistvaid roogasid, mitmekülgset meelelahutust, saate käia ostlemas ja lõõgastute luksuslikult. Kuid see pole veel kõik. Nimelt külastate reisi ajal ka kolme lahedat Euroopa linna – Barcelonat, Roomat ja Napolit. Lisaks mängid koos reisikaaslastega bingot, mille auhinnapotis on rekordiliselt 25 000 eurot.

Vaata kruiisilaeva videot siit

Kuidas loosis osaleda?

Vahemere kruiisireisi loosis osalejaks saad registreeruda vaid ühe klikiga, kui oled loginud kasiinosse oma kasutajanimega. Seejärel mängi ükskõik mis summa eest Pafi Bingo with Friends bingomängu. Igal teisipäeval toimub loosimine ning sina võid kasvõi iga nädal selles osaleda.

Igal teisipäeval loosib Paf välja:

1) Ühe luksusliku Vahemere kruiisireisi kahele
2) 25 tasuta bingopiletit bingomängu Bingo with Friends mängimiseks

Kokku loosib kasiino välja enneolematud 25 kruiisireisi kahele ja 625 bingopiletit.

Loosimine toimub igal teisipäeval alates 9.09.2014 kuni 24.02.2015.

Head loosiõnne!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...