Pakkumine on lõppenud

Võida Mega Fortune Dreams-iga VIP reis Monte Carlosse

Unibet tähistab Mega Fortune Dreams-i väljatulemist ja õnnelikku Unibeti mängija võidetud enam kui 5, 6 miljonilist jackpoti võitu Mega Fortune slotikal ja annab mängijatele võimaluse võita mängu uue versiooniga 10 000 euro väärtuses VIP reis kahele Monte Carlosse ja saada 50 euro panustamisel veel lisaks 25 tasuta spinni.

Selleks ei tule teha muud, kui mängida Mega Fortune Dreams slotti kahe esimese nädala jooksul ehk 4. juulist kuni 10. juulini, sest nii osaled automaatselt loosimises, kus iga mängitud päev annab sulle reisi loosimisel ühe pileti. Reis loositakse välja 21. juulil.

Mega Fortune Dreams on oma eelkäija, Mega Fortune-i, uus ja täiendatud versioon, mis pakub mugavamat mängimist, paremat graafikat ja lisafunktsioone.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...