Pakkumine on lõppenudVõida Merry Xmas slotiga iPad mini või puhkus Prantsuse Alpides

Helded Maria päkapikud annavad teada jõulukuu superpakkumisest. Mängi detsembris uut mängu Merry Xmas ja osale iganädalases iPad mini tahvelarvutite loosimises. Kui oled õnnega koos, sõidad talvisele imedemaale keset Prantsuse Alpe, kus sind ootavad kuue päeva mäepiletid, viietärni hotell ja 1000-eurot taskuraha.

Kuidas kampaanias osaleda?

Esmalt tuleb sul hakata Maria kasiino kasutajaks või logida olemasoleva kontoga sisse ning mängida kas arvutist või mobiilist aadressil m.mariacasino.ee uut Merry Xmas slotti.Nautides Merry Xmas slotti vähemalt 50 euro eest nädalas, osaled automaatselt iPad mini loosis, mille õnnelik omanik selgub igal esmaspäeval. Antud pakkumine kehtib nii päris - kui ka boonusraha peale mängimisel kuni 28. detsembrini 2014.

Iga detsembrikuu jooksul mängus nauditud 20 euro eest saad sa aga 1 punkti. Mida rohkem punkte kogud, seda suurem on sinu võiduvõimalus. Peaauhind loositakse välja 9. jaanuaril 2015.

Puhkusepakett sisaldab:

Edasi-tagasi lennupiletid ja transfeer Val Thorens'i lumisesse imedemaale. Väljumiskuupäevad ja aeg on sinu valikul kas veebruaris või märtsis;

Seitse päeva ja kuus ööd majutust koos hommiku- ja õhtusöögiga viietärnihotellis Altapura, mis on tuntud suusatamissihtkoht maagiliste mägede vahel;

Gold Ski pakett, mis kindlustab sulle ja su kaaslasele suusavarustuse ja kuuepäevased mäepääsmed Les Trois Vallées'i;

1000 eurot kinkeraha katmaks kõike, mida hing ihaldab.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...