Pakkumine on lõppenud

Osale OlyBeti mobiilsel King of the Hill turniiril


Võida mobiilse ennustusega 300 eurot

OlyBetis toimub King OF The Hill spordiennustus turniir, kus osalevad kõik mobiilseadmetel ennustusi teinud mängijad. Võitja saab oma kontole 300€, teine koht 200€ ning kolmas 100€ panustamisraha. Lisaks loosib kasiino osalejate vahel välja nädalaauhindu, milleks on erinevad OlyBeti meened ja üllatused.Kuidas kampaanias osaleda?

  • Osalemiseks logi oma mobiilseadmelt OlyBeti kontole
  • Registreeri end King of The Hill kampaaniale
  • Tee ennustusi ükskõik millistele spordisündmustele
  • Kraba edetabeli punkte

Sul ei ole veel OlyBeti kontot?

Kui sa ei ole veel OlyBeti kasutaja, ootab sind tervitusboonus. Iga liituja saab pokkeris 500€ boonuse ja kasiinos 100€ boonuse. Boonuse saamiseks mine SIIA ja sisesta sissemaksele kood OLYBETFIRST, mille tulemusel muutub sissemakse kohe kaks korda suuremaks boonusrahaks.

OSALE TURNIIRIL


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...