Pakkumine on lõppenud

Osale siit Unibeti päevaturniiril

Võida päevaturniiriga 50€

Unibetis toimuvad igal tööpäeval põnevad turniirid. Täna kutsub kasiino sind keerutama Iirimaa teemalistel NetEnt'i ja Microgaming'u videoslottidel Rainbow Riches, Leprechaun Goes Egypt, Irish Eyes ja Leprechaun’s Luck. Turniiril osalemiseks ei tule teha muud, kui logida oma kasutajaga Unibeti kasiinosse, keerutada 20 järjestikkust ringi pärisraha panustega ühel või kõigil neist slotikatel. Viis parimat mängijat jagavad 200€.



Kuidas turniiril osaleda?

  • Külasta Unibeti kasiinot SIIT
  • Logi kasiinosse oma kasutajaga
  • Vali lemmik Iirimaa teemalistest slotikatest
  • Keeruta 20 järjestikust ringi
  • Mängi minimaalselt 20 sendiste panustega

Teeni Unibetiga liitudes 100€ boonust ja tasuta spinne

Iga Unibeti veebikasiinoga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni NetEnt'i videoslotil Starburst.

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas. Nii saad kokku võita kuni 4000€.

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...