Võida pokkeriga reis Gibraltarile

Võida pokkeriga reis Gibraltarile

Naudi täna Pafi internetikasiinos Heart pokkerit ja võida Super Stack reisipakett Gibraltarile, mis katab nii live pokkeriturniiri sisseostu piletid, reisiraha kui ka kolm ööd majutust hommikusöökidega uksusjahi pardal asuvas viie-tärni Sunborn hotellis. Reisi võitmiseks logi oma Pafi kontole, lae alla Heart pokkeri tarkvara, leia kasiinost Super Stack satelliidid ja kasuta oma €200+15 pileteid reedestel satelliitidel.

Kui oled juba omale Heart pokkeri €200+15 pileti välja teeninud, siis see ongi sinu Friday Super Stack turniiri sisseostuks. Kui sul aga sellist piletit veel pole, saad selle kerge vaevaga võita Heart pokkeri tasemeid mängides. Kui sul pole veel aga Pafi kontot, saad kasiinoga liitudes tervitusboonuseks tasuta raha ja tasuta spinne.


|


Mis sisaldub Super Stack auhinnapaketis?

Pafi Super Stack turniir toimub 18.-21. novembrini Pafi luksuslikus Sunborn kasiinos. Kasiino asub Gibraltaril oleva luksusjahi Ocean Village pardal. Auhinnapaketi väärtus on 1300 eurot.

  • 2 x 220€ sisseostu piletit Super Stack turniirile
  • 360€ reisiraha
  • 3 ööd majutust hommikusöögiga viie-tärni hotellis

Liitu Pafiga ja saa 100 tasuta keerutust

Paf tervitab uusi kasiinoga liitujaid koheselt 100 tasuta keerutusega. Selleks, et tasuta spinnidega oma õnn Quickfire uuel Bar Bar Black Sheep mänguautomaatidil riskivabalt proovile panna, ei tule teha muud, kui esimene sissemakse. Esimene deposiit peab tasuta spinnide saamiseks olema vähemalt 10 eurot. Tasuta spinnide võidud nõuavad kõigest ühekordset läbimängimist.

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Proovi siit ka NetEnt'i videoslotte


Eestikasiino.com