Pakkumine on lõppenud

Osale siit Loodus-bingo jackpoti loosis

Võida pühapäevane bingo jackpot

Igal nädalavahetusel lisab Pafi online kasiino oma Loodus-bingole ekstra jackpoti, mis läheb välja 55 loositud numbri jooksul. Logi oma kasutajakontoga kasiinosse või registreeru kasutajaks ning mängi pärisraha panustega Loodus-bingot pühapäeval ajavahemikus 18:00 - 22:00, et ühineda jackpoti loosiga.Loodus-Bingost lähemalt

Loodus-Bingo on kohtumispaik loodussõpradele. Piletil on 75 numbrit, mis on juhuslikult ruudustikku jaotatud. Bingos saab mängida ühe kuni viie mängureaga. Võitjaks osutub see, kes saab vastava mänguvooru mustri bingorea(d) esimesena täis. Kui samal real saab korraga BINGO mitu mängijat, jagatakse võit nende mängijate vahel. Mängu alustamiseks peab olema vähemalt kolm mängijat.

Loodus-Bingo mäng

Mäng algab üherealise Bingoga. Ühe pileti kolmest ruudustikust tuleb täis saada üks bingo-rida. Rida võib olla horisontaalne, vertikaalne või diagonaalne. Järgmine Bingo voor on kaherealine. Read võivad olla üksnes horisontaalis ning need peavad olema samal ruudustikul. See kehtib ka ridade kolm ja neli ning täismängu puhul. Mida rohkemate piletitega mängid, seda rohkem võimalusi sul on Bingot saada. Mäng lõpeb, kui keegi saab täismängu ehk Bingo viiel real. Selles mängus on kasvav jackpot.

54 loositud numbri jooksul viie bingorea täissaamisel algab kasvav jackpot 150€. Jackpot suureneb seni, kuni keegi selle võidab. Kui mitu mängijat saavad üheaegselt viierealise BINGO, jagatakse jackpot kõigi võitjate vahel võrdselt.

Võid loositud numbreid ise oma piletile märkida ja võidu korral BINGO hüüda või teha seda automaatselt.

Kuidas Loodus-Bingot mängida?

  • Külasta Pafi bingotuba SIIT
  • Vali Loodus-Bingo
  • Vali omale pilet sellel klikates
  • Iga pilet maksab 0.50€
  • Märgi numbreid automaatselt või ise

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega saad ka kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
       

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...