Pakkumine on lõppenud

Võida puutetundliku ekraaniga sülearvuti

Paf loosib oma Lucky Casinos sellel nädalal välja hoopis põneva auhinna ühele õnnelikule, kes on end kampaanias osalema klikkinud ning mänginud kasiinos vabalt valitud mängu. Loosi läheb Asus Transformer Book T100TA puutetundliku ekraaniga sülearvuti ja viiele osaleja 20 eurot promoraha.

Kuidas kampaanias osaleda?

See on imelihtne, sest teha pole vaja muud, kui hakata Pafi kasutajaks või logida sisse juba olemasoleva kontoga, klikkida end kampaanias osalejaks ja mängida kasiinos vabalt valitud mängu.

Pakkumine kehtib 20.–26. oktoober 2014.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...