Võida OlyBetiga luksuslik reis Dubaisse

Võida luksusreis Dubaisse

Kas teadsid, et eelmisel aastal hinnati Dubai hotellitubade maksumus kalliduselt teiseks kogu maailmas? Tahaksid oma silmaga vähemalt ühe neist tubadest üle kaeda? OlyBet avab sulle selleks võimaluse. Nimelt saadab kasiino oktoobrikuus ühe mängija ja tema kaaslase nädalaks Dubaisse, et nad saaksid seal nautida luksuslikku hotellituba ja priisata 1000€ reisiraha.

Lisaks reisile, läheb jagamisele 2x500€! Esimene 500€ mängitakse välja 14. mail ning teine 500€ antakse välja 21. mail. Osalemiseks ei tule teha muud, kui mängida slotikatel.Kuidas osaleda reisiloosis?

Selleks, et sinu nimi loosirattasse jõuaks, tuleb sul mängida slotimängu Ariana, Mermaids Millions, Fish Party või Dolphin Quest sektsioonist „Reisi Dubaisse" vähemalt 25€ eest.

Iga 25€ panuse eest mängus Ariana, saad väljamängimises koguni kaks häält! Iga 25€ panuse eest mängus Mermaids Millions, Fish Party või Dolphins Quest, saad väljamängimises ühe hääle.

Sul ei ole veel OlyBeti kontot?

Kui sa ei ole veel OlyBeti kasutaja, ootab sind tervitusboonus. Iga liituja saab pokkeris 500 € boonuse ja kasiinos 100 € boonuse. Boonuse saamiseks mine SIIA ja sisesta sissemaksele kood OLYBETFIRST, mille tulemusel muutub sissemakse kohe kaks korda suuremaksboonusrahaks.

LIITU OLYBETIGA SIIN


eestikasiino.com