Pakkumine on lõppenud

Võida reis Hawaii Kauai saarele

Kui sa oled näinud 1993. aasta suurepärast linateost Jurassic Park, siis sa tead, milline imeline loodus on Kauai saarel. Ääretud orud, vulkaaniline maastik ja imelised kosed on vaid üksikud näited sellest, mis seda saart iseloomustavad. Nüüd avaneb sulle võimalus seda saart oma silmaga kaema lennata. OlyBet loosib ühele õnnelikule, kes septembri jooksul Jurassic Park slotiautomaadil mängib, reisi kahele Hawaiile. Iga panustatud 25€ kohta mängus, saad ühe hääle kampaanias.

NB! Üksikpanuse suurus ei ole tähtis ehk näiteks 25x1€ panus annab 1 hääle.

Auhinnareis sisaldab järgmist:

- Edasi-tagasi lennupileteid
- 7 ööd viie tärni B&B hotellis Grand Hyatt Kauai Resort & Spa aiavaatega toas
- Privaatset 90 minutilist ekskursiooni helikopteriga saare kohal
- 3000 $ reisiraha
- Kingitust väärtusega 630 €

Auhinnareis toimub ajavahemikus 07.11.2014 – 14.11.2014.

Kampaania kestab 01.09.2014-30.09.2014 ning õnnelik võitja selgub 06.10.2014.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...