Pakkumine on lõppenud


Võida reis kahele Hispaaniasse WRC etapile

Kas sulle meeldib motosport? Kas unistad sellest, et saaks sellise rallivõistluse kogemuse, et ihukarvad tõusevad püsti? Nüüd on sul võimalus võita ülipõnev rallikogemus kahele ja sõita sõbraga Hispaaniasse WRC etapile koos Club Pafiga.

Nimelt läheb Club Paf oktoobris Hispaaniasse WRC etapile, kus kohtutakse Soome rallisõitja Max Vataneni ja meie oma sõitja Karl Kruuda meeskondadega. Endine maailmameister ja Dakari ralli võitja Ari Vatanen on reisivõitjatele isiklikuks giidiks ning õhtusöögi võõrustajaks.

Kuidas võita Club Pafi reispakett Hispaania WRC etapile?

Selleks, et osaleda loosimises ja võita üks kaheksast reisipaketist kahele Hispaania WRC etapile, lihtsalt registreeri end Pafi kasutajaks või logi sisse juba olemasoleva kontoga ning osale kampaanias. Seejärel mine spordiennustuste lehele ja tee vähemalt üks Neste Oil Ralli Helsinki Battle ennustus.

Oma panuseid saad teha kuni juulikuu lõpuni.

Head loosiõnne!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...