Pakkumine on lõppenud

Tee oma spordiennustus Triobetis ja lenda sõbraga Londonisse


Lenda Londonisse Arsenali vs Manchester United mängule

Kas oled alati tahtnud oma silmaga näha Alexis Sancheze oskusi ja annet, Theo Walcotti kiirust ning Santi Cazorla klassi? Siin on sinu võimalus, sest Triobet saadab ühe õnneliku koos kaaslasega Londonisse Arsenal vs Manchester United mängu vaatama. Kõik kulud katame meie! Ülejäänud 20 paremat premeerib kasiino samuti rahaliste auhindade ja tasuta panustega.Kuidas võita?

Logi oma Triobeti kontole ja tee spordiennustuse panuseid. Iga 10€ panuse pealt teenid ühe punkti. Punktide saamiseks ei pea sinu ennustus isegi võitma. Kogudes juulikuu jooksul kõige rohkem punkte, on auhind sinu.

Näiteks: 10€ panus koefitsiendiga 1.2 võrdub 1 punktiga.

Triobet premeerib aga neid, kes võtavad riske ning annab seega mitmikpanuste eest lisapunkte. Iga punkt, mille sa mitmikpanuse eest teenid, korrutatakse sinu mitmikpanuses olevate valikute arvuga. Loevad nii mängueelsed kui ka reaalajakihlveo panused.

Näiteks:
120 € komboennustus
2 mängu, koefitsient 2.00
3 mängu, koefitsient 1.50
4 mängu, koefitsient 1.70
Punktid = 120/10 x 3 valikut = 36 punkti

Auhinnafond

Juhul, kui sa ei võida kogu võistlust, pole samuti muretsemiseks põhjust, sest Triobet premeerib ülejäänud parima 20 seas lõpetanut rahaliste auhindade ning tasuta panustega.

Esimene koht võidab Premier League paketi väärtusega 2500€ ning kaks VIP Club leveli piletit Arsenal vs Manchester United mängule, mis toimub 3.oktoobril. Samuti saab võitja koos kaaslasega vautšeri staadioniturniirile, tasuta joogi mängu poolajal ning 400€ reisiraha. Õnnelik võitja ja tema kaaslane ööbivad kaks ööd Radisson Blu Edwardian Grafton neljatärni hotellis.

Teine koht saab aga 1000€, kolmas koht 500€, neljas kuni viies koht 250€, kuues kuni seitsmes koht 125€, kaheksas kuni 11. koht 100€, 12 -16. koht 50€ ning 17.-20. koht 25€.

Sul ei ole veel Triobetis kontot?

Triobet pakub sulle võimalust kahekordistada oma esimene sissemakse kuni 100-euro ulatuses. Lisaks on uuenenud mobiilse ennustamise võimalus. See tähendab, et sinu kasutuses on 10-eurot riskivaba ennustamise boonust. Nii, et kui sinu panus kaotab, kannab kasiino selle sinu kontole tagasi.

TEE OMA PANUS SIIT


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...