Mängi Unibetis Cloud Quest slotikat ja võida reis Maldiividele või oma osa 5000 eurost

Võida reis Maldiividele ja 5000€

Mängi Unibeti veebikasiinos Play'N Go Cloud Quest slotikal ja võida reis Maldiividele ning saa oma osa 5000-eurosest auhinnafondist. Lihtsalt logi oma kasutajaga sisse või ava Unibeti konto ning teeni iga 10€ panuse eest loosiks ühe hääle.


Unibet € 100 boonus ja 5 tasuta spinnid.

|


Kuidas reisiloosis osaleda?

  • Külasta Unibeti veebikasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava konto
  • Mängi Play'N Go Cloud Questi slotikal
  • Iga panustatud 10€ annab sulle ühe hääle loosiks
  • Saa auhinnaks reis Maldiividele

Maldiivide reisi pakett sisaldab kahesuuna pileteid Euroopast Maldiividele, lennujaama transfeere, seitset ööd 5* all-inclusive Royal Island Resort ja Spa hotellis ning 500 eurot taskuraha.

Cloud Quest 5000€ slotiturniir

Kui mängid Unibetis Cloud Quest slotikal, on sul võimalik võita ka enda osa 5000€ auhinnafondist. Selleks tee vähemalt 20 keerutust minimaalselt 20-sendiste panustega. Suurima ühtlustatud panusega võidu saanud 30 mängijat jagavad omavahel 5000 eurot sularaha.

Ühtlustatud panusega võit tähendab seda, et turniiril on edukam mängija, kes panustas 20 keerutuse jooksul 20 eurot ja võitis 60 eurot, kui mängija, kes panustas 100 eurot ja võitis 200 eurot.

Kuidas jaguneb auhinnaraha?

1. koht saab auhinnaks 1000€
2. koht saab auhinnaks 800€
3. koht saab auhinnaks 500€
4. – 30. saavad auhinnaks 100€

Liitudes Unibetiga saad 100€ ja tasuta spinne

Kui sa ei ole veel Unibeti kasutaja, ootab sind registreerimisel tervitusboonus. Iga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni Net Entertainment'i Starburst slotikal.

Uue mängijana saad osaleda 4000€ turniiril

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka online Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas.
Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
       

 


Eestikasiino.com