Pakkumine on lõppenud

Võida reisipakett kahele Oktoberfestile

Tee Euroopa jalgapalli liigade ennustusi ja võida reis kahele Club Pafiga Münchenisse, Oktoberfestile, mis toimub 2.-6. oktoobril 2014.

Kampaanias osalemiseks ei tule muud, kui registreerida end Pafis kamoaaniale ning teha augustikuu lõpuni oma panus Inglismaa Premier League'i, Prantsusmaa Ligue 1, Saksamaa Bundesliga, Hispaania La Liga või Itaalia A Serie matšile. Kõikide osalejate vajel loositakse välja kaks reisipaketti kahele.

Lisaks loosib Paf kõigi osalejate vahel välja ka teisi auhindu. Iga päev võidavad 5 õnnelikku päeva jooksul ennustajat 50 eurot.

Head loosiõnne!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...