Pakkumine on lõppenud

Osale siit Pafi Slot Mania nädalakampaanias ja võida festivalipakett

Võida Rockoffi festivalipakett kahele

Kevad on oma täies tärkamises. Käes on aeg valmistuda festivalide hooajaks. Juulikuus toimub Ahvenamaa kuumim Rockoff festival. Pafi online kasiino pakub sulle suurepärast võimalust võita tasuta pääse nii endale kui sõbrale. Lisaks pääsmele viib Pafi kasiino sind ka saarele kohale, toob tagasi ja pakub lisaks meelelahutusele ka majutust. Osalemiseks keeruta oma lemmikutel mänguautomaatidel - ükskõik, kas need on Net Entertainment'i, Microgaming'u või mõne teise mängutootja sulest - pärisraha panustega.Kuidas võita Rockoffi festivalipakett?

  • Külasta Pafi online kasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse või ava tasuta konto
  • Märgi ennast Slot Mania nädalaloosi osaliseks
  • Keeruta pärisraha panustega ükskõik millisel videoslotil
  • Võida Rockoffi festivalipakett endale ja kaaslasele

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...