Pakkumine on lõppenud

Võida Slot Maniaga Panasonicu superteler

Mängi sellel nädalal Pafis Slot Mania kampaanias raames vähemalt 1 euro eest mistahes slotiautomaadil ja osale uskumatult vinge Panasonicu teleri, mille kaadrisagedus on 3600 Hz ja lokaalne pildiparandus on 18-punktiline, loosimises. Lisaks loosib kasiino viiele mängijale lohutusauhinnaks 20 eurot promoraha.

Selleks, et kampaanias osaleda ei tule teha muud, kui hakata Pafi kasutajaks või logida juba sisse olemasoleva kontoga, registreeruda kampaaniale ning seejärel vähemalt 1 euro eest vabalt valitud slotimängu mängida. Võitjate nimed avalikustatakse Club Paf võitjate leheküljel ja nendega võetakse ühendust e-posti teel.

Pane tähele, et Slot Mania auhinnaloosis osalemiseks ei piisa demomängude ega promorahaga mängude mängimisest.

Pakkumine kestab 11. august-17.august 2014.

Head õnne ja lõbusat mängimist!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...