Pakkumine on lõppenud

Tee Triobetis spordipanus ja võida seiklusvautšer


Võida spordipanusega seiklusvautšer

Kas sinu seikluseks saab olema midagi adrenaliinirohket nagu langevarjuhüpe, benjihüpe või sõit Lamborghiniga? Ehk eelistaksid lõõgastuda kuumaõhupallis või veeta päeva spaas? Sinu valikuks võib olla kunstikursus või õhtusöök - valik on täielikult sinu päralt. Selleks, et oma lemmikseiklus võita, on tarvis mobiilses Triobetis kõrgeima koefitsendiga spordipanus asetada.KUIDAS KOGUDA PUNKTE?

Kvalifitseerumiseks aseta ja võida Triobeti spordiennustuse mobiilne panus kõrgeima koefitsiendiga kas enne mängu või reaalajas.

  • Külasta Triobeti spordiennustust SIIT
  • Logi oma kasutajaga sisse
  • Märgi end kampaanias osalejaks
  • Aseta vähemalt 1€ mobiilne panus

Mida suurem on sinu võitva panuse koefitsient, seda kõrgema koha saad edetabelis. Arvesse lähevad kõik panused, mille oled kampaania perioodi jooksul teinud.

AUHINNAKS SEIKLUSEVAUTŠERID

Kampaania auhinnaks on seiklusvautšerid, mida saad kasutada ükskõik milliseks põnevaks ettevõtmiseks.

Koht Auhind
1. koht 150€ seiklusvautšer
2. koht 100€ seiklusvautšer
3. koht 70€ seiklusvautšer
4. koht 40€ seiklusvautšer
5. koht 25€ seiklusvautšer


TEENI TRIOBETIGA LIITUDES 100€

Kui sa ei ole veel Triobeti kasutaja, siis duubeldab kasiino sinu esimese sissemakse kuni 100€ ulatuses. Lisaks on uuenenud Triobeti mobiilse ennustamise võimalus, mis tähendab, et sinu kasutuses on 10€ riskivaba ennustamise boonust. Seega, kui panus kaotab, siis kannab kasiino selle sinu kontole tagasi.

Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit mängu tutvustust
Loe siit videosloti tutvustust
Loe siit mänguautomaadi tutvustust

Starburst

Gonzo's Quest

Mega Fortune Dreams

Neon Staxx

MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...