Pakkumine on lõppenud

Osale Pafi Bingo Week kampaanias ja võida Moccamaster kohvikeetja


Võida stiilne Moccamaster kohvikeetja 

Paf loosib kõigi selle nädala bingomängijate vahel välja neli Moccamaster HB951 kohvikeetjat. Osalemiseks ei tule teha muud, kui külastada kasiinot, registreerida kampaaniale ja mängida reaalse raha eest vabalt valitud bingomängu. Lisaks võidavad viis õnnelikku osalejat 20€ promorahaKuidas osaleda kohvikeetja loosis? 

  • Külasta SIIT Paf kasiinot
  • Logi sisse oma kasutajaandmetega 
  • Registreeru Bingo Week kampaaniale 
  • Mängi reaalse raha eest vabalt valitud bingomängu

Sul ei ole veel Pafis kontot? 

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

OSALE LOOSIS 

 

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...