Pakkumine on lõppenud

Võida Pafis iphone 6 Plus

Võida täna Pafis iPhone 6 Plus

Funky Monkey on pärdik, kes arvab, et õunad on paremad kui banaanid ja teades tema lembust uusimate tehnikavidinate vastu, teeb ta täna ühe õunafänni poole õnnelikumaks. Nimelt on sul võimalus täna Pafis Funky Monkey kraapekaardi alt endale iPhone 6 Plus, kuni 5000€ või uus pilet kraapida.Võimalused Funky Monkey'ga võitmiseks:

  • Kraabi mänguvälja kattekihi alt välja kolm ühesugust arvu ja võida 5000€
  • Kraabi mänguvälja kattekihi alt välja naeratav ahvipärdik ja võidad nutitelefoni iPhone 6 plus
  • Kraabi mänguvälja kattekihi alt välja uus võiduvõimalus

Loosis osalemiseks pole tarvis teha muud, kui külastada Pafi kasiinot SIIT ning avada Funky Monkey kraapekaardid.

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Teeni sissemaksega 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Loe siit mängu kohta lisa
Loe siit tutvustust
Tutvu videoslotiga siin
Loe siit mängu tutvustust
Rabbit in The Hat Ariana Bridesmaids Jurassic Park
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...