Pakkumine on lõppenud

Osale siit Pafi Lucky Sunday kampaanias ja võida 1000 eurot


Võida täna loosiga 1000 eurot 

Kas teadsid, et pühapäevad võivad olla eriliselt õnnetoovad? Nimelt on Sul võimalus osaleda tänases Pafi Lucky Sunday kampaanias, mille auhinnaks on 1000 eurot reaalset raha. Osalemiseks ei ole tarvis teha muud, kui mängida vabalt valitud videoslotilKuidas võita 1000 eurot? 

  • Mine SIIA ja logi oma kontoga sisse
  • Kliki end Lucky Sunday kampaanias osalejaks
  • Mängi reaalse raha eest vabalt valitud mänguautomaadil
  • Hoia pöidlaid, et just Sina võidad täna 1000 eurot

Sul ei ole veel Pafis kasutajakontot? 

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

OSALE SIIT 1000 EURO LOOSIS


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...