Pakkumine on lõppenud

Osale Triobeti Sunday Showdownil


Võida täna pokkeriga 25 000 eurot

Pühapäeviti toimub Triobetis suurima garanteeritud auhinnafondiga pokkeriturniir, mille raames läheb parimate vahel jagamisele koguni 25 000€. Turniiri osavõtumaks ja korraldustasu on kokku 200€ + 15€ ning see algab kell 21:30. Osavõtmiseks kasuta kas sateliitturniirilt võidetud piletit või osta see otse enne mängima asumist.Turniiri info

Turniirid leiad Triobeti pokkeritoas Tournaments > Guaranteed lobbyst.

Algstäkk: 5,000 punkti
Tasemete pikkus: 15 min
Hiline registreerumine: 90 min

Sul ei ole veel Triobetis kontot?

Triobet pakub sulle võimalust kahekordistada oma esimene sissemakse kuni 100-euro ulatuses. Lisaks on uuenenud mobiilse ennustamise võimalus. See tähendab, et sinu kasutuses on 10-eurot riskivaba ennustamise boonust. Nii, et kui sinu panus kaotab, kannab kasiino selle sinu kontole tagasi.

/go/triobetLIITU TRIOBETIGA SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...