Pakkumine on lõppenud

Osale siit Unibeti päevaturniiril

Võida TV teemaliste slottidega 50€

Unibetis toimuvad igal tööpäeval põnevad turniirid. Täna kutsub kasiino sind keerutama NetEnt'i ja Microgaming'u videoslottidel, mille aines on inspireeritud põnevatest telesarjadest nagu South Park Reel Chaos, Game of Thrones ja Who Wants to be Millionaire. Turniiril osalemiseks ei tule teha muud, kui logida oma kasutajaga Unibeti kasiinosse, keerutada 20 järjestikkust ringi pärisraha panustega ühel või kõigil neist slotikatel. Viis parimat mängijat jagavad 200€.


€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Kuidas turniiril osaleda?

  • Külasta Unibeti kasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga kasiinosse või ava konto
  • Vali lemmik TV teemalistest slotikatest
  • Keeruta 20 järjestikust ringi
  • Mängi minimaalselt 20 sendiste panustega

Tutvu Game of Thrones videoslotiga siin

Game of Thrones ehk Troonide mäng on Microgaming'u videoslot, millel on viieteistkümne ja243-mängureaga versioon. Mäng baseerub armastatud autori George R.R. Martini samanimelisel bestsellerite seerial, millest on tehtud ka ülemaailmseks hitiks kujunenud teleseriaal.

Eeposlik mäng oma 3x5 rulli ja 15 mängureaga algab minimaalse mündiväärtusega 15 eurosenti, kuid valides 243 võiduviisiga versiooni muutub see 30ks eurosendiks.Viieteistkümne mängureaga mängu jackpot on 750,000 münti, selle ülesehitus on klassikaline - lihtsate valikutega võidukombinatsioonid, ent mängijal on võimalus kasu lõigata tasuta keerutustest ja ja topeltvõitude funktsioonist.

243 võiduviisi versioon mängust on veidi keerulisem, ent sellega on lihtsam võita. Võidukombinatsioone moodustavad kõrvuti rullikutel olevad sümbolid, mida sinu panusega korrutatakse. Hajussümbol (Scatter) maksab erandina võite igas suunas, kuid kõiki teisi võite kombineeritakse vasakult paremale. Võite on palju ja igas suuruses, kuid jackpotina võib Raudpangast välja tuua suisa 6,050,000 münti.

Teeni Unibetiga liitudes 100€ boonust ja tasuta spinne

Iga Unibeti veebikasiinoga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni NetEnt'i videoslotil Starburst.

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas. Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Proovi teisi põnevaid NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...