Pakkumine on lõppenud

Võida Unibet Open satelliidi pilet

Võida Unibet Open satelliidi pilet

Mängi täna Unibetis vähemalt 5 cash game'i kätt ning saad kasiinolt kingituseks automaatselt 2€ väärtuses Unibet Openi satelliidi pileti. Saad seda kasutada nädala jooksul. Pealegi, kas teadsid, et Heins Kalde võitis just selle piletiga Iirimaal toimunud Unibet Openil viienda koha, mille väärtus oli 15 000€.Kuidas võita tasuta satelliidi pilet?

  • Külasta Unibeti kasiinot SIIT
  • Logi oma kasutajaga kasiinokontole sisse
  • Mängi vähemalt 5 cash game'i kätt
  • Saa automaatselt Unibet Open satelliidi pilet

Unibetiga liitudes saad 100€ boonust ja tasuta spinne

Iga Unibeti veebikasiinoga liituja saab kuni 100€ esimese sissemakse boonust ja viis tasuta spinni NetEnt'i videoslotil Starburst.

Lisaks avaneb sul võimalus nelja nädala jooksul alates registreerimisest osaleda spetsiaalselt uutele mängijatele loodud turniiridel. Kokku on kasiinos kolm 500€ auhinnafondiga turniiri nii mänguautomaatidel, ruletis kui ka Blackjackis, mis toimuvad kaks korda nädalas. Nii saad kokku võita kuni 4000€.

Loe siit Invisible Man tutvustust
Loe siit Dracula tutvustust
Loe siit Lõunapargi poiste tegemistest
Loe siit Steam Tower slotika tutvustust
Invisible Man Dracula South Park: Reel Chaos Steam Tower
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...