Pakkumine on lõppenud

Võida unikaalne jalgratas

Pafis on käimas Lucky Casino. Sellel nädalal läheb osalejate vahel loosi tõeliselt unikaalne puidust valmistatud ja kokkupandav jalgratas Sandwichbike Pedal Among Friends. Lisaks loosib kasiino kõigi osalejate vahel välja viis jalgrattakomplekti, kuhu kuulub sadulakott, tööriistakomplekt, pump, rattalukk ja stiilne kiiver. Osalemiseks ei tule teha muud, kui mängida järgnevate päevade jooksul ükskõik, millisel mänguautomaadil.Kuidas osaleda?

  • Hakka Pafi kasutajaks
  • Logi oma kontoga sisse
  • Märgi ennast kampaania osaliseks
  • Mängi reaalse raha eest ükskõik, millist slotti

Pane tähele, et kui sa ei ole veel Pafi kasutaja, siis ootab sind lisaks tervitusboonus. Tegu on 100% sissemakseboonusega, mida kasiino maksab kuni 100€ väärtuses ning 20 tasuta keerutust. Selleks tuleb sul teha minimaalselt 10-eurone deposiit.

Liitu Pafiga siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...