Pakkumine on lõppenud


Võida vägev mängukonsool

Paf kutsub sind superkangelase moel Slot Mania kampaanias osalema ja mängima oma lemmikul videoslotil. Kõigi osalejate vahel läheb loosi superlahe Sony PlayStation 4 – Batman Limited Edition mängukonsool. Lisaks saavad viis õnnelikku auhinnaks 20€ promorahaKuidas loosis osaleda? 

  • Külasta SIIT Paf kasiinot
  • Logi oma kasutajaga sisse
  • Registreeru Slot Mania kampaaniale 
  • Mängi reaalse raha eest vabalt valitud mänguautomaadil

Sul ei ole veel Pafis kontot? 

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

OSALE SIIT MÄNGUKONSOOLI LOOSIS


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...