Pakkumine on lõppenud

Võida vinge helikopter

Triobetil on sulle superpakkumine, millega võid õnnestumise korral võita ülivinge helikopteri Parrot AR.Drone 2.0 Elite Edition – lennumasina, mis loob illusiooni nagu istuksid ise piloodiistmel.

Selleks, et kampaanias osaleda ei ole tarvis muud, kui hakata Triobeti kasutajaks või logida sisse juba olemasoleva kontoga, teha spordipanus ning jagada Facebookis oma panusepiletit. Auhind läheb loosi kõiki piletite vahel. Seejuures võid panna Facebooki just nii mitu piletit kui soovid.

Triobeti superpakkumine kehtib kuni 30. septembrini 2014.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...