Pakkumine on lõppenud


Enneolematu võimalus sõita kaaslasega Austraaliasse

Maria tähistab uue videosloti Cricket Star sündi suurejooneliselt - mängidest nimetatud mänguautomaadil vähemalt 20 euro eest, osaled automaatselt loosis, mille õnnelik võitja lendab märtsis koos kaaslasega Austraaliasse VIP-piletitega selle aasta kriketi finaali vaatama.Mis puhkusepaketis sisaldub?

  • Edasi-tagasi lennupiletid ja transfeer Melbourne'i
  • 10 ööd majutust koos hommiku- ja õhtusöögiga hotellis Novotel Melbourn on Collins
  • VIP-piletid kiriketi finaalile Melbourn Cricket Ground staationil

Kuidas saad sina Austraaliasse?

See on lihtne. Esmalt loo endale Mariasse kasutajakonto ning logi sellega sisse. Seejärel naudi Cricket Star videoslotti vähemalt 20 euro eest ning osaledki automaatselt loosis. Pane tähele, et iga 20 euro eest saad sa ühe punkti. Mida rohkem punkte kogud, seda suurem on sinu võiduvõimalus.

Võitja selgub 3. märtsil.

Hakka Maria kasutajaks siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...