Pakkumine on lõppenud

Ennusta hoki MMil


Võistle MMil ennustades Heleniusega

1. mail hakkab pihta tänavune jäähoki MM. Nüüd saad ennustamises võistelda profipoksija Robert Heleniusega ning võita uhkeid auhindu.Robert Helenius ehk The Nordic Nightmare on oma hüüdnime auga välja teeninud. See Pafi poolt sponsoreeritud raskekaalu poksija on profina jäänud võitmatuks. Viimati Tallinnas võisteldes kulus tal vaid 62 sekundit, et võida ungarlast Andras Csomorit tehnilise nokaudiga.

Heleniusele meeldivad väljakutsed, mistõttu oli ta nõus osalema ka jäähoki MM ennustamises. „Hoki MM-i ennustamine ei ole minu jaoks lihtne, aga ma mõistan väljakutset. Mul on võitleja loomus ning ma tahan võita ka seda ennustusvõistlust," ütles 31-aastane hiiglane naeratades.

Kuidas osaleda?

  • Hakka Pafi kasutajaks
  • Logi oma kontoga sisse
  • Osale ennustusvõistlusel Play Among Friends Challenge
  • Registreeri end Robert Heleniuse ennustusliigasse
  • Kasuta selleks koodi koodiga 332361
  • Ennusta kõigi hoki MMi matšide tulemusi

„Kes tahab mind võita ehk osaleda, ei pea midagi maksma. 20 parimat ennustajat saavad Nordic Nightmare'i mütsi ning 50 eurot mänguraha oma mängukontole. Paf Challenge'i võitja saab 2000-eurose reisikupongi,“ lisab Helenius.

Paf pakub kogu hoki MMi eel ja vältel mõistagi väga mitmesuguseid panustamisvõimalusi.

Hoki MM toimub 1. kuni 17. maini Tšehhimaal. Viimane võimalus Paf Challenge'is osaleda on 1. mail kell 16.15.

LIITU HELENIUSE VÄLJAKUTSEGA SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...