Pakkumine on lõppenudVormel-1 viktoriin! Võida 50 eurot

Tundub, et sellel hooajal võib vormel-1 tiitli võita küll ükskõik kes. Mitte ükski Briti F1 piloot pole varasematel hooaegadel oma tiitlit kaitsta suutnud, kas Lewis Hamilton jätkab seda ebaõnnestumiste jada või hoopis katkestab selle? Äkki saame hoopis oma põhjanaabri Kimi Räikköneni üle rõõmustada? Paf tähistab uue hooaja algust iga päev temaatilise viktoriiniga, kus õigesti vastanute vahel kokku loosi 5x50 eurot reaalset raha.Kuidas viktoriinis osaleda?

  • Hakka Pafi kasutajaks
  • Logi oma kontole sisse
  • Vasta viktoriiniküsimusele
  • Tee ükskõik, milline panus
  • Osale kasvõi iga päev

Pane tähele, et kui sa ei ole veel Pafi kasutaja, siis ootab sind lisaks tervitusboonus. Tegu on 100% sissemakseboonusega, mida kasiino maksab kuni 100€ väärtuses ning 20 tasuta keerutust. Selleks tuleb sul teha minimaalselt 10-eurone deposiit.

Liitu Pafiga siin


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...