Pakkumine on lõppenud

Vutisõbra unistus täitub Tonybetis

Live-streaminguga saad kogu vajaliku info

Jalgpallisõbra lemmikaeg on just nüüd, kui on käimas maailmameistrivõitlused Brasiilias. TonyBet soovib pakkuda sulle parimat mängukogemust, mistõttu näed nüüdsest uuenenud live-panustamise keskkonnas täpset statistikat ning vajalikku infot igale MM-mängule reaalajas. Mis peamine - sinuni ei jõua pelgalt andmeread, vaid visuaalsed ja graafilised elemendid, mis teevad vaatamise mugavamamaks.

Live-data koosneb järgnevast:

  • Mänguinfo: meeskonnad, tulemus, mängitud aeg, kohtunik, ilmastik, publik, väravad ja kaardid

  • Taktikaline: meeskondade formatsioonid ning võimalikud vahetused.

  • 1:1 vastu: viimased tulemused, teenitud punktid, omavahelised kohtumised.

  • Live-üritused: graafilised ülevaated väljakul toimuvast, peale- ning nurgalöökide kohad ja palju muud.

  • Live-statistika: palli valdamine, pealelöögid, löögid raamidesse, väravavõimalused, eksimused, vabalöögid, nurgalöögid ning suluseisud.

Live-data ülekannet näed kõikidele jalgpalli MM-mängudele TonyBeti live-panustamise sektsioonis.

Head vaatamist ja panustamist!


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...