Pakkumine on lõppenud

Osale siit Pafi nädalavahetuse tasuta turniiril

Osale Pafi nädalavahetuse freerollidel

Paf kutsub sind tasuta pokkerit mängima. Küll aga võid ilma, et oleksid sisseostu teinud, võita korraliku summa sularaha. Laupäeval läheb Heart pokkeri mängijatele jagamisele 1000€ ja pühapäeval suisa 3000€.Laupäevane freeroll

Laupäeval on Heart pokkeri auhinnapotis 1000€. Freeroll algab kell 20:00. Selleks, et turniirile registreeruda ei ole tarvis teha muud, kui logida Pafi kontole või avada see SIIN ning mängida freerollile eelneva ööpäeva jooksul vähemalt 25 reigitud kätt.

Pühapäevane freeroll

Pühapäeval toimub Pafi Heart pokkeris aga veelgi võimsama auhinnaga tasuta turniir. Nimelt on sul võimalik osaleda Heart pokkeri 3000€ freerollil. Selleks pead olema eelneva nädala jooksul Heart pokkeri vähemalt 100 regitud kätt. Pühapäevase 3000€ freerolli algusajaks on samuti kell 20:00.

Teeni Pafiga liitudes 100€ boonust

Paf pakub parasjagu nii uutele kui ka varasemalt registreerunud mängijatele kuni 100€ suurust sissemakse boonust. Boonuse saamiseks tuleb sissemaksel kasutada Paf boonuskoodi BONUS100.

Sissemaksega kohe 100 tasuta spinni

Peale Pafiga liitumist ja esimest sissemakset ootavad sind koheselt 100 tasuta keerutust Microgaming'u slotikal Rabbit in The Hat. Peale sissemakse tegemist lihtsalt ava mäng ja tasuta spinnid ootavad sind seal. Pane tähele, et tasuta keerutuste võidud on vaja läbi mängida vaid ühe korra.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...