Wheel of Wealth: Special Edition

Wheel of Wealth: Special Edition on 5 rulli ja 25 võiduliiniga videoslot, mis on maailma ühe tunnustatuima mängulooja toodang. Tegu on ülipopulaarse mänguautomaadi Wheel of Wealth eriversiooniga, mis võimaldab maksimaalselt 250 münti panustada. Sloti muudavad mängijale tõeliselt atraktiivseks asendus-ja hajussümbolid ning kaks boonusmängu. Üks neist tõotab õnnelikule hea võidu, sest pisava vedamise korral on võimalik ühe keerutuse järel taskusse pista suisa 10 000 münti.

Rohkem mänguautomaadist

Eriväljalase Wheel of Wealth slotist on Rootsi päritolu mängutootja Microgamingu looming, mille püüdlus on üles kiita luksuslikku elustiili ja kõike selle juurde käivat nagu kiired autod, teemantid ja jahid. Mõistagi teavitatakse mängijat mainitud luksusesemete omamise võimalikkusest, kui teha oma panus ja keerutada slotil.

Tarkvara: Microgaming
Rullid: 5
Võiduliinid: 25
Mündi suurused: 0.10 kuni 0.50
Maksimaalne panus: 250 münti
Jackpot: 10 000 münti
Wild-sümbol: jah
Scatter-sümbol: jah
Korjadajad: Jah

Positiivsena mõjub mängus võimalus panustada ka nii vähesega, kui seda on üksainus münt. Kokku on võimalik ühele liinile panustada kuni 10 münti. Hoolimata panuse suurusest on mängija võimalused jõuda boonusmängudeni siiski samad. Küll aga kehtib antud mänguautomaadi puhul tuntud tõde, et suuremateks võidusummadeks on enamasti tarvis ka panustada rohkem.

Nendes veebikasiinodes saad mängida seda slotti


Sümbolid

Wheel of Wealth videoslot nõretab luksusliku elustiili edasikandvatest ikoonidest; kõigest sellest, mis on pilkupüüdvalt sädelev ja ihaldusväärne. Kokku on slotil 14 erinevat sümbolit: asendus-ja hajussümbol ning boonusmängu aktiveerivad boonus-sümbolid.

Suurima väärtusega sümboliteks on teemantid, sportautod ja kullakangid. Madalama väärtusega sümboliteks aga sellised puuviljad nagu apelsinid, õunad ja viinamarjad.

Suurim võimalik võit selles mängus on 10 000 kordselt sinu panus ehk 10 mündise panuse korral 100 000 münti. Taoliseks väljamakseks on tarvis saada ekraanile 5 asendussümbolit. Asendussümbol wild asendab mängus kõiki teisi sümboleid, välja arvatud hajus-ning boonussümbolit. Samuti on wild mängus kahekordseks kordajaks.

Hajussümbol scatter toob sulle suuruselt teise väljamakse, milleks on maksimaalse panuse korral 50 000 münti.

Seejärel langevad aga võitude suurused olulised. Näiteks võidad 15 000 münti, kui sinu ekraanile ilmuvad ühes asendussümboliga viis jahti ning 10 000 münti, kui keerutad välja neli wild-i või viis sportautot ja ühe wild-i. Nendest väljamaksetest edasi on kõik võidud 6000 münti või vähem.

Boonusfunktsioonid

Lõbusaks läheb alles siis, kui ekraanile hakkavad ilmuma boonussümbolid. Wheel of Wealth slotil on kaks boonusmängu. Milline neist aga avaneb, sõltub sellest, kui mitu sümbolit sa vasakult- paremale kokku saad.

Tabades 5 boonussümbolit avaneb Wheel of Wealth Bonus mäng. Tegu on õnnerattaga, millega ei tule teha muud, kui vajutada keerutamise nuppu ja loota oma heale õnnele. Võidud algavad 20st kuni 1000 mündini välja.

Kolm või neli sedasama boonussümbolit aktiveerivad teise boonusmängu. Antud ringi puhul on küll tegu madalamate auhindadega, sest kõik, mis sul teha tuleb, on valida üks sümbol, vajutada sellele ja vaadata, kui palju münte sa võitsid. Hea õnne korral ootab sind sõnum teatega, et oled pääsenud järgmisesse boonusmängu.

Kokkuvõte

Wheel of Wealth mänguautomaadil mängimise teevad atraktiivseks nii hajus-kui ka asendussümbolid, kordajad nning võimalus saada osa suisa kahest boonusmängust.

Slotil esinevad võidud relatiivselt tihedalt, mistõttu tekib tunne, et mängus toimub progress. Võidud seejuures ei ole enamasti just suured.

Mänguautomaat on mugav, sellel on autoplay-võimalus, head eliefektid ja samuti kena graafika. Temaatikas puudub seevastu isikupära ning pikemal mängimisel muutub see veidi igavaks.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...