Loe siit Wild Turkey videosloti tutvustust


Wild Turkey - liitu hõimuseiklustega

Wild Turkey on Rootsi mängutootja Net Entertainment'i videoslot, mille temaatikat polegi seekord nii lihtne seletada. Võiks ju arvata, et selleks on populaarne Ameerikamaa viski, aga nii see pole. Lähemal vaatlemisel selgub, et tegemist on hõimutemaatilise videoslotiga, milles jutuksolev hõim koosneb ainult metsikutest kalkunitest. Tagataustal võib silmata rohust hütte ning tasutaks mängivad trummirütmid lisavad temaatikale autentsust.

Wild Turkey videoslot on saadaval nii demoversioonis proovimiseks kui ka soovi korral pärisraha panustega keerutamiseks näiteks Maria Casinos, Unibetis ja Pafis.MÄNGUST LÄHEMALT

Wild Turkey videoslotil on viis rullikut ning 20 võiduliini, mis on Net Entertainment'i mängude puhul üsna klassikaline.

Mängu madalamateks sümboliteks on kivisse graveeritud kaardisümbold 10, J, Q, K ja A ning kõrgemateks pisut koomilised kalkunid - siit võib leida emase kalkuni, sõdalase, šamaani, hõimuliidri ning ravitseja.

Mäng: Wild Turkey
Tüüp: Videoslot
Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Võiduliinid: 20
Münte rea kohta: 10
Mündisuurused: 0.10 - 0.50
Panusevahemik: 0.01 - 100€
Boonusmäng: Ei
Tasuta spinnid: Jah
Kordaja: Jah
Progresiivne: Ei
Jackpot: 4000x
Automaatmäng: Jah
Mängija tasuvus: 96.6%

BOONUSLAHENDUSED

Tasuta keerutused

Kuigi mängust ei leia eraldi boonusmängu, ilmub rullikutele aegajalt siiski asendussümbol. See asendab võidukombinatsioonides kõiki teisi sümboleid ning kingib mängijale nende tabamisel hulgaliselt tasuta spinne. Kolm asendussümbolit annavad 15 tasuta keerutust, neli tükki 30 keerutust ja viis kingivad peadpööritavad 60 tasuta keerutust.

  • 3 asendussümbolit annavad 15 tasuta spinni
  • 4 asendussümbolit annavad 30 tasuta spinni
  • 5 asendussümbolit annavad 60 tasuta spinni

Virnastatud asendussümbol

Tasuta keerutuste ajal tulevad mängu ka virnastatud asendussümbolid. See tähendab, et üks asendussümbol katab ära kolm sümbolit ehk terve ühe rulliku kõrguse. Kui see juhtub, kingitakse mängijale lisaks veel paar tasuta spinni ja korralik võidusumma.

KOKKUVÕTE

Kuna Wild Turkey videoslotil saab panustada alates ühest eurosendist kuni viieeuroste panusteni, siis saad ühele keerutusele soovi korral panustada kuni 100€. Taolised panused on küll julgematele mängijatele, kes lähevad ülisuurte võitude peale välja.

Üldiselt on tegemist keskmise varieeruvusega mänguga, millel on Net Entertainment'i kvaliteedimärk ning kõikidele mängijatele meelepärane tasuta keerutuste voor, mis võib hea õnne korral väga kopsaka võidusumma tuua.

Valik teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe siit Aliens tutvustust Loe siit mängu tutvustust Tutvu videoslotiga siin Tutvu videoslotiga siin
Aliens Arabian Nights Beetle Frenzy Cosmic Fortune
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe siit tutvustust Tutvu mänguga siin Tutvu videoslotiga siin Loe siit mängu kohta lisa
Dazzle Me Ghost Pirates Boom Brothers Creature From The Black Lagoon
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI