Wild Witches
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.01
Võiduliine : 20
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5
Loe siit mängu tutvustust

Wild Witches - metsikute nõidade seiklus

Mängutootja Net Entertainment tuleb välja aina uute ja põnevamate mängudega. Wild Witches on parasjagu humoorikas metsikute nõidadega mäng, kus glamuursed peategelased nõiajooke valmistavad ja suuri võite võluvad.

Mäng on saadaval näiteks Maria Casinos, Unibetis ja Pafis. Kõigis nimetatud kasiinodes saad mängu tasuta demoversioonis proovida või panna soovi korral oma õnn pärisraha panustega proovile.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Wild Witches on viie rulliku ja 20 mänguliiniga videoslot NetEnt'ilt, mida iseloomustavad kaht tüüpi asendussümbolid, kordajad, tasuta keerutused ja palju muud nõiduslikku. Rullid on paigaldatud aknaraamile, mida ümbritsevad viinapuuväädid ja puuoksad. Kuigi mängu tausta värvigamma on üsna tume, keerlevad rullidel vastandlikult värvikad ja glamuursed tegelased.

Mäng: Wild Witches
Mängu tüüp: Videoslot
Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Võiduliinid: 20
Panus rea kohta: 96.1%0.01-4.00€
Panusevahemik: 0.01 - 80.00€
Boonusmäng: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Jackpot: 10 000x
Automaatmäng: Jah
Mobiilne mäng: Ei
Mängija tasuvus: 96.1%

Sümboliteks on Net Entertainment'ile omaselt temaatikaga kohastatud ülidetailsed mängusümbolid - siia mahuvad madalamast kõrgemateni lugedes klaaspurgis silmamuna, pealuuga märgistatud nõiajook, lillaka mütsiga rott, näoga puu ja kärnkonn mingisuguse punase asjaga. Lisaks leiab sümbolite hulgast kuus erinevaat nõida - roosa, lilla, punase, sinise, rohelise ja musta. Erilisteks sümboliteks on tavaline pealuu asendussümbol, kuldse pealuu asendussümbol ning pulbitseva katla hajussümbol, mis aktiveerib boonuslahenduse.

Boonuslahendused

Tasuta keerutused

Tasuta spinnide vooru käivitamiseks tuleb sul tabada kolme, nelja või viite pulbitseva katla hajussümbolit ükskõik, kuskohas rullikutel. Siis saad automaatselt tasuta keerutamiseks vastavalt 10, 20 või 30 spinni. Tasuta keerutuste voor toimub baasmängus ning kõikidele võitudele kehtib kolmekordne kordaja. Samuti on võimalik spinne juurde võita boonusvooru ajal.

  • 3 boonussümbolit = 10 tasuta spinni
  • 4 boonussümbolit = 20 tasuta spinni
  • 5 boonussümbolit = 30 tasuta spinni

Kuldne asendussümbol

Lisaks ootuspärasele on sul võimalik tänu kolmandal rullikul keerlevale asendussümbolile kahekordistada oma võidud. Kui see aga osaleb võidukombinatsioonid, suurenevad sinu võidud neljakordselt.

Kokkuvõte

Meile Wild Witches meeldib, sest mäng on parasjagu humoorikas. Mängu graafika on tipptasemel ning selle heliriba on heas mõttes kummituslik.

Valik teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...