Pakkumine on lõppenud

Tee Unibetis ennustus ja võida oma osa 10 000 eurost


Wimbledoni ennustamises läheb jagamisele 10 000 eurot

Unibet kutsub sind tegema vähemalt 5-euroseid Wimbledoni järgmise punkti võitja ennustusi ning jagab edetabeli paremiku vahel ära 10 000 eurot. Võitja saab endale 1500 eurot sularaha.Kuidas osaleda?

Osalemiseks logi oma Unibeti kontole, tee vähemalt 5-euroseid järgmise punki võitja ennustusi ning kogu edetabelisse punkte.

  • Logi oma Unibeti kontole
  • Registreeru pakkumisele
  • Mine spordiennustuse lobby live ennustamise sektsiooni
  • Tee Wimbledonis Tennise rubriigis “PUNKT" ennustusi
  • Arvesse lähevad minimaalselt 5-eurosed üksikpanused

Näiteks:

Kui võidad viis järjestikust ennustust saad sa viis punkti. Kui sa teed seejärel veel kaks võitvat ennustust, siis saad edetabelis kokku seitse punkti.

Või:
Kui teed kolm järjestikust võitvat ennustust, kuid neljas ennustust on kaotav, end viies ennustus võidab taas, siis on sinu tulemuseks kolm punkti.

Sul ei ole veel Unibetis kontot?

Kui sul pole veel Unibeti kontot, ootab sind tervitusboonus, milleks on kuni 100-eurose esimese sissemakse duubeldamine ning tasuta keerutused NetEnti mängus Starburst. Registreeritud kasutajana on sul iga päev võimalus osa saada kasiino turniiridest, nautida lojaalsusboonuseid ja regulaarseid pakkumisi.

ENNUSTA SIIT


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...