Tee Optibetis riskivaba panus

Saa Winter Classic 25€ riskivaba panus

Optibetil on sulle tuleva uue aasta puhul eripakkumine. NHL kohtumine Boston Bruins - Montreal Canadiens on sulle iga panusetüübiga riskivaba. See tähendab, et kasiino maksab sulle kaotused kuni 25€ väärtuses tagasi.Kuidas saada riskivaba panus?

  • Külasta Optibeti spordiennustust SIIT
  • Logi kasiinokontole oma andmetega sisse
  • Ennusta Boston Bruins - Montreal Canadiens mängule
  • Kasiino maksab kaotused kuni 25€ väärtuses tagasi

Optibeti spordiennustuse sissemakseboonus

Kui soovid kasutada Optibeti spordiennustuse 200% sissemakseboonust, siis sisesta oma esimest sissemakset tehes boonuskood FIRSTSPORTS. See tähendab, et kui maksad sisse 100€, saad kasiinolt boonusena juurde veel 200€ ning kokku ilmub automaatselt pärast deposiiti sinu kontole 300€.

Saa siit Optibeti spordiennustuste tervitusboonust

Optibeti spordiennustuse riskivaba ennustus

Kui soovid aga kasutada Optibeti spordiennustustega liitudes võimalust teha neli korda 25€ väärtuses riskivaba panus, siis jäta lihtsalt eelpool mainitud boonuskood sissemakse tegemisel kasutamata ja riskivabad panused ootavad sind kontol automaatselt.

Tee Triobetis spordiennustus ja saa boonust

Näiteks, kui kannad siis 25€ oma kontole, saad sellega riskivabalt panustada oma lemmikspordisündmusele ning kõik võidud on kohe sinu.

Saa Optibetis 15€ tasuta raha

Saa siit Optibetiga liitudes tasuta raha

Kui kasutad Optibetis sissemakse lehel boonuskoodi EUROBASKET15, saad automaatselt oma kontile 15€ tasuta raha spordiennustuse proovimiseks. Selleks külasta Optibeti kasiinot, registreeri endale kasutaja ja sisesta boonuskood. Pärast seda kannab kasiino automaatselt sinu kontole nimetatud summa, et saaksid riskivabalt Optibeti spordiennustust proovida. Tasuta rahaga saad proovida mistahes spordiürituse tulemusi ennustada.

LIITU OPTIBETIGA


eestikasiino.com