Wonky Wabbits – Lahe multifilmilik mänguautomaat

Uus Net Entertainmenti mänguautomaat, millega su õnn keerleb viiel rattal ning viieteistkümnel panustamiskombinatsioonil. Wonky Wabbit'i obonussüsteem teeb mängu igaühejaoks ekstra põnevaks.

Alati on lahe proovida mõnd uut mänguautomaati, ning eriliselt lahe, kui see on välja lastud usaldusväärse Net Entertainment'i poolt. Wonky Wabbits on olnud arendamises juba mõnda aega ning viimaks on seda võimalik mängida mitmes meie poolt soovitatud kasiinos.

Siin saad mängida Wonky Wabbitsit

Wonky Wabbits keerleb viiel rattal ning viieteistkümnel panustamiskombinatsioonil. Mängu iseloomustavad superhea graafikaga multifilmilikud kujunduselemendid nagu puud, maastikud ja sinine taevas taustal ning välja joonistatud märgid kaardimärkidest kuni maisitõlvikute, porgandite, tomatite ja teiste juurviljadeni välja. Üks olulisim tegur mängu juures on aga see, et võite loetakse sellest nii paremalt vasakule kui ka vastupidi.

Pöörane boonus-märk on selles mängus lilla-kollase segune Wild, mis käivitab mängu boonus-süsteemi. Sarnaselt teistele NetEnt'i mängudele, on mängu ehitatud boonus-süsteem ja kuigi see ei tööta igaühel, toob see igatahes teinekord üheülbalisse mängujadasse mõnusat vaheldust. Wild -ikoonid ilmuvad kõikidel ratastel ning võivad olla kuhjatud üksteise peale ratastel kaks ja neli, kuni nende täieliku täitumiseni.

Iga kord kui saate Wild'i, kahekordistab see iseend parimate võidukombinatsioonidena ratastele. Kui saate kaks Wild'i, ilmuvad järgmised kaks ja nii edasi. Õnne korral, sattudes kuhjatud Wild'idele, olete tõelisel kullasoonel.

Kokkuvõttes on tegemist järgmise imelise Net Entertainment'i mänguga. Olgugi , et see on üks neist mängudest, mille võid mugavalt Autoplay peale panna ja lihtsalt toimuvat jälgida.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...