Tutvu siin Playn'go uue Xmas Joker videoslotiga

Proovi Xmas Joker jõuluslotti

Igas perekonnas on keegi, kes oma lõbusa olekuga jõulud alati paremaks teeb. Sellel aastal on üheks selliseks jokkeriks mängutootja Playn' Go poolt välja antud kolme rullikuga jõuluime Xmas Joker. Uus mäng on saadaval demoversioonis proovimiseks ja pärisraha panustega mängimiseks näiteks Maria Casinos ja Unibetis. Mängust lähemalt

Xmas Joker on kolme rulliku ja viie fikseeritud võiduliiniga videoslot mängutootjalt Playn' Go, mille lihtne rohelise ja punasega ehitud mänguväli on külluslike piparkookidega ehitud. Jõulumeeleolus taustamuusika loob ehtsat tunnet.

Mäng: Xmas Joker
Mängutüüp: Seiklusmäng
Tootja: Play'n Go
Võiduliinid: 5
Rullikud: 3
Boonusmäng: Ei
Progressiivne: Ei
Tasuta keerutused: Jah
Automaatmäng: Jah
Kordaja: Jah
Jackpot: 50x
Panusevahemik: 0.50 - 25€
Mängja tasuvus: Teadmata

Baasmängus on kõigest viis sümbolit, mille hulka kuuluvad näiteks piparkoogimehike, kivipulgad, mänguasi, kellukesed ja täheke, mis näib nagu oleks päris jõulupuu ladvast. Kõik need sümbolid on virnastuvad, nii et šansid võita on üsna suured.

Asendussümbolit selles mängus pole, ent Xmas Jokeri sümbol käitub nagu hajussümbol ning aktiveerib uue videosloti ainsa boonuslahenduse.

Vaata siit Xmas Joker treilerit

Boonuslahendused

Tasuta spinnid

Tasuta keerutused avanevad Xmas Joker mängus siis, kui tabad vähemalt kolme jokkeri sümbolit ükskõik kuskohas rullikutel. Sulle kingitakse 10 tasuta spinni. Kui tabad tasuta keerutuste voorus vähemalt kahte Xmas kingituse sümbolit, võidad ootamatult rahalise auhinna, mille väärtus on kuni 100 kordne sinu panustatud summa.

Kokkuvõte

Playn'Go mängud on alati lõbusad, aga see jõuluvideoslot loob küll eriliselt mõnusa tunde. Mängus on küll vaid kolm rullikut, ent nendest täiesti piisab. Tegu on lihtsa mänguga, kuid selle teevad tasa üsna tihedad tasuta keerutuste võidud. Nagu tavatsetakse öelda ongi jõulud andmise aeg. Seega, anna aga rullikutele pihta ja kasseeri oma jõuluvõidud.

Proovi siit ka NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI