Zoom
Mängutootja : Thunderkick
Ridade arv : n/a
Min panus : n/a
Võiduliine : n/a
Rullikute arv : n/a
Hinnang: 1.0 / 5

Proovi tasuta Zoom mänguautomaati

Rootsi päritolu Thunderkick mängutootja sai valmis uue Zoom-nimelise videoslotiga, mida iseloomustavad laienevad sümbolid, supermassiivne sümbol ja tasuta keerutused. Uhiuus videoslot on saadaval näiteks Chanz sotsiaalses kasiinos, Maria Casinos ja Unibetis. Saad seda proovida tasuta ning soovi korral võid panustada ka päris raha peale.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Zoom videoslotist lähemalt

Zoom mänguautomaadi näol on tegemist Thunderkick'i kõige uuema videoslotiga. Mängul on kuus rullikut, neli mängurisa ja 64 fikseeritud võiduliini. Rullikukomplekt on jagatud kuueks zoom-alaks, igaüks neist on väärtusega 2x2 sümbolit. Kujunduselt on mäng äärmiselt tagasihoidlik, seda saab kirjeldada vaid läbi värvitooni, milleks on lilla.

Videoslot: Zoom
Mängutootja: Thunderkick
Rullikud: 6
Mänguread: 4
Võiduliinid: 64
Panusevahemik: 0.10€ kuni 100€
Progresiivne: Ei
Jackpot: 12.5x
Boonuslahendused: Jah
Tasuta spinnid: Jah
Automaatne mäng: Jah
Mobiilne videoslot: Ei
Mängija tasuvus: 96.20%

Videosloti peamisteks sümboliteks on klassikalised kuldsed tähekesed, sinised seitsmed, kellad, viinamarjad, arbuus ja kirsid. Asendussümboliks on "Wild", mis asendab kõiki teisi sümboleid peale "Z" hajussümboli. Viimane tagab muide pääsu videoslot peamise boonusmänguni.

Vaata siit Zoom mängu tiiserit

Zoom - Thunderkick 

Boonuslahendused

Masiivsümboli taaskeerutused

Niipea, kui tabad mänguväljal vähemalt ühte suurt Z-hajussümbolit, laeieneb see masiivsümboliks kattes terve zoom-ala, kus ta asub. Zoom-sümbol käivitab taaskeerutuse ja see loob omakorda kõikidele rullikutele uued sümbolid.


€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

Mis tahes kombinatsioon neljast kõrvuti asetsevast massiivsümbolist ja/või zoom-sümbolistmoodustavad aga supermassiivse sümboli, kattes 4x4 sümboli positsioon. Supermassiivne sümbol käivitab aga veelgi enam tasuta keerutusi.

Kui sa ei taba enam uusi zoom-sümboleid, viiakse sind tagasi baasmängu.

Mis meie Zoom videoslotist arvame?

Tuleb tunnistada, et hoolimata mängu äärmiselt tagasihoidlikust graafikast, meeldib see meile oma lihtsuses väga. Boonusmängu on võimalik tihti avada ja seega pole ka tasuta keerutused teps mitte mägede taga. Samuti on mänguautomaadi mängija tasuvus väga kõrge - spinnija eelis kasiinos ees on suisa 96.20%.

 

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...