Alien Robots - mäng tulnukate ja robotitega

Alien Robots on viie rulliku ja kolme mängureaga videomänguautomaat Net Entertainmentilt, mida saad mängida 1-30 panusereaga ning erinevate panusetasemetega. Võimalik on mängida ka 30 panuserida 243 panuseteega erinevate panusetasemete juures.

Seda videoslotti saad kas ajaviiteks või soovi korral reaalse raha peale panustades mängida nii Maria kasiinos, Unibetis kui ka Pafis.Mängust rohkem

Kas sulle meeldib kosmosetemaatika, ufod ja robotid? Siis on Alien Robots sulle. Tegu on viie rulliku ja 30 panusereaga mänguga, milles on võimalik valida võitude suurendamiseks ka 243 võiduliini.

Suurema väärtusega sümbolid selles slotis on erivärvi robotid, kasvava väärtusega on nendeks sinine, roheline, kollane, oranž ja punane tegelane. Sloti asendussümboliks on punasilmne ja rohelise ajuga tulnukas ning hajussümboliks on rohelust kiirgav ufo. Mängu tegevustik toimub kosmose tähistaevas.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Mänguread: 3
Võiduliinid: 30/243
Panused: €0.01 – €150.00
Progressiivne: Ei
Jackpot: 10 000x
Boonusmäng: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Automaatne mäng: Jah
Mobiilne mäng: Ei
Mängija tasuvus: 96.30%-96.60%

Tasuta keerutused ja kleepuv asendussümbol

Tabades kolme või enamat ufo hajussümbolit ükskõik, kuskohas rullikutel, saad sa 10 tasuta keerutust. Neli või viis sellist sümbolit aktiveerivad vastavalt kas 20 või 50 priid spinni.

3 hajussümbolit = 10 tasuta keerutust
4 hajussümbolit = 20 tasuta keerutust
5 hajussümbolit = 50 tasuta keerutust

Tasuta keerutuste vooru ajal hakkab asendussümbol erilist rolli mängima. Võitval panusereal või panuseteel olevad wildid käivitavad kogu rullikul laiendatud kleepuvad asendussümbolid, mis on oma kohal seni, kuni teised rullikud võitude lootuses uuesti pöörlevad.

Nii saad sa lisakeerutusi, et moodustada rohkem võidukombinatsioone.

Kokkuvõte

Alien Robots on lihtne videoslot mänguarendajalt, kes on oma tegemistega tõestanud, et on enamaks võimeline kui antud mäng seda on. Kuid öeldakse ju, et teinekord peitub just lihtsuses ilu, eriti kui mängu graafika ja heli seda kinnitavad.