93
Hinne
Populaarsus

Paf kasiino on ülipopulaarne kasiino, mille Eesti juhiks on kunagine tuntud kahevõistleja Allar Levandi. Pika kogemuse ja suure mänguvalikuga Pafi teavad kindlasti kõik Eesti mängijad.

97/100 Arvustas EestiKasiino.com

Paf kasiino annab uutele mängijatele 100 tasuta spinni. Ning spinnidega saadud võitude läbimängimise nõue on NULL.

100/100 Arvustas EestiKasiino.com

Paf Casino annab mängijatele registreerumiseks väga kiire ja turvalise võimaluse. Konto loomiseks on võimalik kasutada Smart-ID või Mobiil-ID abi.

92/100 Arvustas EestiKasiino.com

Kui vestlusakna kaudu saab vastuse väga kiiresti, siis Paf kasiino lubab ka e-posti kaudu võimalusel vastata vaid 30 minuti jooksul.

75/100 Arvustas EestiKasiino.com

Kokkuvõte

Kasiino pöörab võrreldes teiste online kasiinodega enam tähelepanu vastutustundlikule mängimisele. Näiteks seades omale sisse vastutustundliku mängimise limiidid, kehtivad need mitte vaid Pafis, aga ka nende teises kasiinos X3000. Samuti on kasiino sisse seadnud iga mängija jaoks maksimaalse kaotuse summa. Hetkel on selleks 20 000 eurot aastas. Kasiino uue mängija liitumisboonus ei ole küll suur, kuid samal ajal heldem kui enamike teiste kasiinode oma. Nimelt pakub kasiino lisaks 100% boonusele uutele mängijatele 100 tasuta spinni. Läbimängimise nõue on spinnide puhul null.
Esimese sissemaksega 100 tasuta spinni
Maksimaalse kaotuse piirmäär
Parim konto ülevaade
Ülihea mänguvalik

most popular slots at Paf

Detailid

Nimi
Paf
Veebileht
Nägi ilmavalgust
1999
Litsentsid
Eesti litsents
VIP programm
Ei

kasiino funktsioonid

Mobile, Rewards

Maksed

Makseviisid

Sissemakse

Minimaalne sissemakse
10€

Väljamakse

Minimaalne väljamakse
10€

Klienditugi

E-post

Klienditugi e-posti kaudu
E-posti aadress

Vestlusaken

Klienditugi vestlusakna kaudu

Paf arvustus

Tegime ära kogu suure eeltöö, et tuua sinuni põhjalik Paf kasiino ülevaade mängukogemuse kohta. Peaasjalikult keskendume selles kasiino ülevaates järgmistele teemadele:

 1. Kontrollisime Paf kasiino litsentse ja ohutust
 2. Uurisime Paf kasiino boonuseid ja kampaaniaid
 3. Proovisime kui lihtne on Paf kasiinos kontot avada
 4. Analüüsisime Paf kasiino aktsepteeritavaid maksemeetodeid ja nende kasutamist 
 5. Tutvusime krüptovaluuta kasutamise võimalustega Paf kasiinos
 6. Vaatasime Paf kasiino mänguvalikut
 7. Proovisime väljamakseid Paf kasiino kontolt oma pangakontole
 8. Testisime Paf kasiino kliendituge ja hindasime selle kvaliteeti 
 9. Andsime Paf kasiinole hinnangu üldmulje ja mängukogemuse põhjal

Pafi kasiino litsents, turvalisus ja usaldusväärsus

Kasiinode puhul on turvalisus ning usaldusväärsus kõige olulisemad. Järgnevate lõikudega anname sulle ülevaate põhjustest, miks see kasiino on turvaline kasiino:

Kasiino aktiivsed litsentsid

 • Hasartmängu korraldusluba:

HKL000317 (kehtiv alates 17.04.2020)

HKL000272 (kehtiv alates 09.05.2018)

 • Hasartmängude korraldamise tegevusluba:

HKT000002 (kehtiv alates 20.01.2010)

HKT000005 (kehtiv alates 01.04.2010)


Paf kasiino näol on tegemist Skandinaavia päritolu ettevõttega, mis on ühel või teisel kujul tegutsenud juba üle 50 aasta. Online kasiinona on see tegev aastast 1999. Paf kasiino omab Eestis tegutsemiseks vajalikke kasiino litsentse, mille on väljastanud Eesti Maksu- ja Tolliamet.

Mis muudab Paf kasiino turvaliseks?

Paf kasiino on pikkade traditsioonidega ettevõte. Lisaks kõigile vajalikele litsentsidele, kasutatakse mängijate turvalisuse tagamiseks järgmisi viise:

 1. Maksemeetodite turvalisus– kasiino pakub oma veebilehel vaid turvalisi sisse- ja väljamaksed usaldusväärsete maksemeetodite kaudu.
 1. Isikuandmete turvalisus – kasiino Privaatsuspoliitika ja Küpsiste poliitika on kasiino veebilehel lihtsasti leitavad ning isikuandmete kasutamisel järgitakse seadusi.
 1. Mängude ausus – kõigi tunnustatud mängutootjate mänge, mille Paf kasiinost leiad, on kontrollitud ning need töötavad juhuslikkuse printsiibil.

Paf kasiino tunnustused ja auhinnad

Paf kasiino ülevaates uurime Paf kasiino auhindu ja tunnustusi nagu EGR Nordics 2023.

Paf kasiino on 2020 aasta Parim Baltimaade Online Kasiino ning võitis 23. veebruaril 2023 EGR Nordics Awards’i auhinnad Turvalise hasartmänguoperaatori (Safer Gambling Operator) ning Parima mitmekesisuse ja kaasamise mudeli (award for best Diversity & inclusion mode) kategooriates. Palju õnne!

Paf kasiino on turvaline kasiino
Online kasiino tegutseb vastavalt Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt väljastatud litsentsidele. See tähendab seda, et nad on kohustatud järgima erinevaid punkte, millega tagatakse ausad mängud ning rahaliste vahendite turvalisus.

Tervitusboonused ja kampaaniad – haara boonus Paf kasiinost!

Kasiino teeb oma mängijatele erinevaid pakkumisi ning tihti on saadaval ka lühiajalised kampaaniad ja põnevad boonused. Viskame pilgu peale, millega Paf kasiino on mängijaid üllatab:

Paf kasiino boonus uutele mängijatele

Paf kasiino ülevaates vaatame ka kasiino uue mängija boonust.

Paf kasiino pakub uutele mängijatele tervitusboonust 100% kokku kuni 100€. Pakkumine tuleb aktiveerida 2 päeva jooksul ning boonusele kehtib läbimängimise nõue x25, mis tuleb täita 20 päeva jooksul.

Lisaks boonusrahale kingib Paf kasiino sulle ka 100 tasuta spinni slotimängus Double Joker Slot.

Tasuta spinnid jõuavad sinu kontole neljas osas. Esimesed 25 tasuta spinni saad kohe pärast esimese sissemakse sooritamist ning ülejäänud 75 spinni 25 kaupa järgneval kolmel reedel. Iga tasuta spinni väärtus on 10-senti ning kõik spinnid on ilma läbimängimise nõudeta. Spinni ja lõbutse Paf kasiinos!

Paf kasiino tasuta spinnid

Mängides kasiinos vähemalt 60 € eest sloti Gates of Olympus 1000, saad 20 tasuta spinni väärtusega 0,20 €. Tasuta spinni kehtivad 3 päeva ning on ilma läbimängimise nõudeta. See on sinu võimalus!

Paf kasiino sissemaksevaba boonus

Hetkeseisuga kasiino enda mängijatele sissemakseta boonust ei paku. Küll aga korraldatkse aegajalt lühiajalised kampaaniad, mille käigus on võimalik ilma sissemakseta saada osa boonusest. Hoiame silma peal!

Paf kasiino raha tagasimakse boonus

Aktiivset cashback boonust Paf kasiinol hetkel ei ole. Jääme ootele ja lisame kõik uued boonused jooksvalt siia lehele.

Pafi kasiino promod ja turniirid

Paf kasiino korraldab enda mängijatele tihti põnevaid turniire. Hetkel on sul võimalus osaleda igapäevastel turniiridel ning võita rahalisi auhindu. Iga päev uus mäng!

Paf kasiino VIP Programm

Liitudes kasiinoga liitud sa automaatselt ka Club Pafiga. Lojaalsusprogrammis on sul võimalik saada erinevat tüüpi lisavõite, olgu tegemist siis turniiri piletitega, tasuta spinnide või reisidega.

Tihtipeale tehakse klubi liikmetele ka privaatseid pakkumisi, millest sind teavitatakse kas e-posti, SMSi või siis netikasiino sõnumite kaudu.

Paf kasiino tervitus lööb pahviks
Kasiino pakub sulle väga heade tingimustega uue mängija boonust. Lisaks 100% boonusele saad veel 100 tasuta spinni, mille võidud lisatakse koheselt sinu kontole ilma igasuguse läbimängimise nõudeta.

Kuidas registreerida konto Paf kasiinos?

Paf kasiino on kontovaba kasiino ning liitumiseks saad kasutada Smart-IDd, Mobiil-IDd või ID-kaardi lahendust. Kui konto on juba olemas, saad siseneda ka kasutajaandmetega.

Koostasime sulle lihtsa samm-sammulise juhendi kasiino konto registreerimiseks:

 1. Kliki lehekülje üleval paremal nurgas nupule “Sisene”;
 2. Vali endale meelepärane tuvastamisviis;
 3. Sisesta oma kontaktinfo;
 4. Spinni ja lõbutse!
Paf kasiino ülevaates uurime kuidas registreerida liitumiseks kontot Paf kasiinos.

Dokumendid ja informatsioon Paf kasiino konto avamiseks

Kasiino ei nõua tavaliselt täiendavaid dokumente kui selleks ei teki vajadust. Kahtluste korral võidakse sinult küsida järgmisi dokumente:

 1. Isikut tõendav dokument (ID-kaart, pass, juhiluba) koos hiljutise kommunaalmakse arvega (nt kindlustus, gaas, telefon), mis on vähem kui kolm kuud vana.
 2. Maksetõend – vastavalt kasutatud sissemakse viisile (krediitkaardi koopia, hiljutine panga väljavõte, e-rahakoti ekraanipilt).
 3. Vajalikuks võib osutuda täiendav kontroll, mille raames tuleb tõendada näiteks e-rahakoti kontode rahastamist.
Paf kasiinos võid kohe spinnima hakata
Kasiino konto loomine ning enda tuvastamine käib väga kiirelt saad juba üsna pea oma õnne proovile panna.
Enne pärisrahaga mängimist on võimalik erinevaid mänge proovida ka demo versioonis ning leida enda lemmik.

Paf kasiino Makseviisid

Paf kasiino sisse- ja väljamakseteks on võimalik kasutada enamlevinud makseviise. Kõige kiiremad maksed toimuvad läbi Trustly lahenduse.

MakseviisMinimaalne sissemakseMinimaalne väljamakseVäljamakse kiirus
Trustly (Swedpank, LHV, Luminor, SEB)€5€102 min – 2 tööpäeva
Krediitkaart (Visa, Mastercard)€5€101 – 2 tööpäeva
Skrill e-rahakott€5€101 – 2 tööpäeva
Tee kasiino sissemakse endale sobiliku makseviisiga
Paf kasiino pakub erinevaid lahendusi sisse- ja väljamakseteks. Meie soovitame Trustly lahendust. Tegemist on kõige kiirema ning lihtsama makseviisiga. Samuti on Trustly väljamaksed tavaliselt kõige kiiremad.

Krüptoraha kasutamise võimalused Paf kasiinos

Hetkel ei ole veel võimalik kasiinos spinnimiseks krüptovaluutat kasutada. Hoiame silmad lahti!

Mängud mida saab Paf kasiinos mängida

Kasiino pakub mängijatele võimalust spinnida slottidel, teha spordiennustusi, võtta osa e-spordi võistlustest, mängida pokkerit, ja veel palju muud. Mängude valik on äärmiselt lai ning endale meelelahutusliku ja huvitava mängu leidmine ei tohiks probleeme valmistada.

Eksklusiivsed mängud Paf kasiinos

Paf kasiino ülevaade tutvustab Paf kasiino eksklusiivseid mänge.

Paf kasiinol on ka oma mängude tootja Paf Game Studio. Mängijate seas tuntud slotid, mida nende loomingust võib leida on näiteks eestlastes nostalgiat esilekutsuv Kreisiraadio, menukas Cash & Carry Shopping Spree ning Little Big Heroes. Loomulikult on kõik need maängud ja hulk teisi lahedaid slotte sinu rõõmuks esindatud ka kasiino mänguvalikus. Proovi teist moodi mänguelamust!

Populaarsed slotid, mida Paf kasiinos mängida

Paf kasiino ülevaates uurime Paf kasiino populaarseid slotte.

Kasiino kõige populaarsemate slotimängude seas on loomulikult esindatud Paf’i enda looming, kuid siit leiab ka teiste stuudiote armastatud mänge nagu seikluslik Book of Dead või lustakas Reactoonz 2. Kasiino uuendab oma mänguvalikut pidevalt ja esindatud on anima stiilis Moon Princess ning romantiline 15 crystal roses. Valik on sinu!

Live kasiino lauad Paf kasiinos

Paf kasiino ülevaates viskame pilgu peale ka live kasiino mängudele.

Neile, kes otsivad netikasiinost pisut sotsiaalsemat mängukogemust, on Paf kasiinol olemas live kasiino lauad koos päris krupjeedega. Pakutavate live kasiino mängude hulgas on näiteks bakaraa, live pokker, live rulett ja live blackjack. Lõbutse nagu Las Vegases, kodust lahkumata!

Mängusaated mida Paf kasiinos mängida

Paf kasiino ülevaade analüüsis kasiino mängusaateid.

Paf kasiinos on olemas lai valik lustakaid mängusaateid nagu tuttav Võta või jäta, lauamängust inspireeritud Monopoly Live ja lustakas Dream Catcher. Lisaks ka mängutootja Evolutioni kõige uuemad mängusaated nagu Gonzo’s Treasure Hunt ja Crazy Time. Samuti uue kuue selga saanud klassikalised mängud Lightning Dice ja Lightning Roulette.

Mängude pakkujad Paf kasiinos

Paf kasiino pakub oma mängijatele paljude erinevate mängutootjate kvaliteetseid mänge. Näiteks slotimängudes on esindatud omanäoline Yggdrasil, vähem tuntud Storm Gaming, populaarsust koguv Red Tiger, kõrge RTP-ga mängude tootja Quickspin, Eestis asutatud Relax Gaming, maailmakuulsad Play´n GO, Microgaming ja NetEnt ning paljud teised tuntud mängustuudiod. Live-kasiino mänge ja mängusaateid pakuvad Paf kasiinos mängutööstuse gigandid Pragmatic Play ja Evolution. Igav siin juba ei hakka!

Kasiinos on lai mängude ja mängutootjate valik
Paf kasiino võimaldab sul valida väga erinevate mängude vahel. Saadaval on klassikalised ja lihtsad slotimängud, kuid soovi korral võid mängida ka väga keerulisi ning graafiliselt huvitavaid mänge.

Paf kasiino väljamaksete süsteem võitude väljavõtmiseks

Kuigi kasiino väljamaksed võivad tihtipeale olenevalt kasutatud makseviisist olla põhimõtteliselt momentaansed, siis igaks juhuks võiks arvestada maksimaalselt kuni 1-2 tööpäevaga.

Paf kasiino makseviiside hulgas on läbi Trustly Eesti pangad (Swedpank, LHV, Luminor, SEB), krediitkardid (Visa ja Mastercard) ning e-rahakott Skrill.

Uurime kuidas Paf kasiinos väljamaksete tegemine töötab:

 1. Mine väljamakse lehele;
 2. Vali endale sobiv makseviis;
 3. Sisesta soovitud summa;
 4. Väljamakse laekub sinu kontole koheselt (vahel harva võtab see mõne päeva aega)

Oluline lisainformatsioon väljamaksete kohta

Väljamakse tegemisel peate arvestama sellega, et erinevad makseviisid võtavad erineva aja. Kõige kiiremad väljamaksed on e-rahakottidesse ning läbi Trustly. Näiteks krediitkaartidele tehtud väljamaksed võivad aega võtta 2-3 päeva.

Paf kasiino pakub piisavalt väljamakse võimalusi
Kiiremate väljamaksete jaoks kasiinost, eelista Trustly makselahendust. Kui see mingil põhjusel ei sobi, siis pakub Paf piisavalt alternatiive, et iga mängija soove täita.

Paf kasiino kasutajatugi ja probleemide lahendamine

Pafi kasiino klienditeenindus on alati abivalmis ja professionaalne. Klienditoega saab ühendust võtta nii vestlusakna kaudu (vestlusakna avamiseks pead olema oma kontole sisse logitud) kui ka saates neile kirja e-posti kasutades.

Võrreldes paljude teiste kasiinodega üritab Paf kasiino ka sinu e-kirjadele vastata ülikiiresti, lubades seda üldjuhul teha vaid 30-minuti jooksul pärast kirja kättesaamist.

Kontakteerumise viisKeskmine vastamiseks kuluv aeg
E-mail[email protected]2 tundi
Live chatvestlusakenpaar minutit

Keeled – kogu Paf kasiino lehekülg on Eesti keeles ning samuti toimib klienditugi Eesti keeles (E-R 09.00-00.00 ja L-P 10.00-18.00)

Abilehed – pakuvad sulle kiirelt konkreetset informatsiooni, mida on lihtne mõista

Muu – kasiinoga seotud tingimused ja dokumendid on alumiselt ribalt kiiresti leitavad.

Paf kasiino leiab muredele kiired lahendused
Klienditugi on selles kasiinos äärmiselt asjalik ning aitab kõikides küsimustes kiiresti.
Küll ei ole vestlusaken koguaeg saadaval ning sind teenindatakse ainult üleval mainitud kellaaegadel.

Mänguelamus Paf kasiinos

See kasiino paistab silma mängijakeskse lähenemisega. Maksed ning kasiino leht on muudetud võimalikult mugavaks. Mängude valik on väga lai ja lisaks saad siin spinnida ka Paf mängustuudio eksklusiivseid slotte.

Paf kasiino kogemus mobiilis mängides

Pea iga kasiino on tänapäeval mobiilne kasiino ning täpselt sama kehtib ka selle kasiino kohta. Sul on võimalik mugavalt enda nutiseadmest siseneda oma kontole ning saada osa kvaliteetsest meelelahutusest. Paf kasiinos saab spinnida arvutite, telefonide ja tahvelarvutitega ning kogu sisu on kenasti optimeeritud.

Paf kasiino on saadaval igal pool ja igal ajal
Kauni graafika ja heliga slottidel keerlevad rullikud ühte moodi hästi olenemata seadmest.
Online kasiino võimaldab sul mängida igas nutiseadmes ning ainukeseks eelduseks on interneti olemasolu.

Vastutustundlik mängimine Paf kasiinos

Võrreldes teiste kasiinodega on selle Ahvenamaa valitsuse poolt loodud ettevõtte näol tegemist üsna omalaadse kasiinoga. Paf kasiino on tõenäoliselt ainus kasiino, mis on loodud heategevuslikel eesmärkidel. Läbi aastate on selle kasiino poolt heategevusse suunatud rohkem kui 300 miljonit eurot.

Lisaks tavapärastele vastutustundliku mängimise võimalustele ise oma mängu piirata läbi erinevate limiitide on Paf kasiino paika pannud ka maksimaalse kaotuse määra, mida kasiino mängijale ühes aastas lubab. Selleks on ühe kalendriaasta jooksul 20 000€.

Juhul kui soovid enda mängukonto kuueks kuuks kuni kolmeks aastaks sulgeda, siis selleks on vaja vaid ühendust võtta Paf kasiino klienditoega.

Toimivad lahendused ja head tööriistad
Paf kasiino võimaldab piirangu seadmist sissemaksetele, mängimise ajale ning konto ajutist sulgemist.
Lisaks on võimalik kasiino lehelt leida piisavalt abimaterjale vastutustundliku mängimise jaoks.

Omanäoline ja mitmekülgne Paf kasiino arvestab mängijate soove

Paf kasiino on Eestis online kasiinos mängimise võimalust pakkunud juba mõnda aega ning võitnud paljude mängijate südamed.

Selle kasiino näol on tegemist vastutustundliku kasiinoga, mis on võrreldes paljude teiste kasiinodega mängijatele seadnud ka iga-aastase maksimaalse kaotuse summa – seda soovitavad nad muuseas teha ka kõigil teistel kasiinodel.

Mängukogemus on selles kasiinos igati nauditav ja mängude valik väga lai. Lisaks eksklusiivsed slotid, mida mujalt ei leia. Haara Paf kasiino super boonus ja proovi ise järgi!

Sarnased kasiinod, kus mängida, kui sulle meeldib Paf kasiino

Korduma Kippuvad Küsimused

Paf kasiino annab sulle koos esimese sissemaksega 100% boonust ja 100 tasuta spinni. Spinnidele ei kehti läbimängimise nõuet!
Kasiinos on võimalik mängida eksklusiivseid Pafi enda mängustuudio poolt loodud mänge. Nende all peame me hetkel silmas eelkõige väga eestlaslikke slotte nagu Kreisiraadio ning Pehmed ja Karvased. Samuti pöörab kasiino enam tähelepanu vastutustundlikule mängimisele. Olenemata sinu sissetulekust lubab kasiino igal mängijal maksimaalselt kaotada aastas 25 000 eurot.
Jah, Paf on kontovaba kasiino. Nüüdseks on juba mõnda aega võimalik kasiinos konto luua kasutades Smart-ID või Mobiil-ID abi.
Oma sissemakse limiidi või muude limiitide muutmiseks sisene oma kasiino kontole kasutades oma kasutajanime ja parooli. Seejärel kliki lehe paremal servas asuvas menüüs viitele "Turvalise mängimise abivahendid". Sellel lehel on võimalik muuta nii oma sissemakse limiiti kui ka näiteks paika panna enda kaotuse limiit. Siinkohal tuleks ära mainida ka see, et kui sul on konto ka Pafi sõsarkasiinos X3000, siis kõik limiidid kehtivad kasiinode üleselt. Ehk siis kui sinu sissemakse limiit on 15 eurot kuus ja sa oled 15 euro suuruse sissemakse juba ühes kasiinos teinud, siis ei saa sa uut sissemakset teha ka teises kasiinos.
Kasiinos on võimalik mängida eksklusiivseid Pafi enda poolt loodud mänge. Nendeks on näiteks Pehmed ja Karvased, Kreisiraadio, Cash & Carry, Thunder Bar, King Vegas ja mitmed teised.
Kasiino ei paku eraldi mobiilirakendust. Mängijad saavad külastada Paf kasiinot otse oma mobiili veebibrauseris ja spinnida kõigis nutikates seadmetes.
Go to Paf
100€
Boonus
100
Tasuta spinnid

Your casinos will be cleared

Are you sure?