Läbimängimise nõudeta boonused

Võta võidud kohe välja!

Kui soovid leida parimad boonused, millega võidetud raha saaks soovi korral kohe välja võtta, siis läbimängimise nõudeta boonused on sinu jaoks.

Chanz

35x Läbimängimise nõue
100€ Boonus
35x Läbimängimise nõue
300 Tasuta spinnid
94
Kontovaba
Live chat
Regulaarsed Pakkumised
VIP Programm
Kasiinosse Arvustus
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Vaid uutele mängijatele. Boonusel on neli osa ja kasutada tuleb boonuskoode. Läbimängimise tingimused tuleb täita 30 päeva jooksul maksimaalselt 2€ panusega. 50 esimese spinni võidud on pärisraha. | Kehtivad reeglid ja tingimused
1

Paf

25x Läbimängimise nõue
100€ Boonus
0x Läbimängimise nõue
100 Tasuta spinnid
93
Kontovaba
Live chat
Regulaarsed Pakkumised
VIP Programm
Kasiinosse Arvustus
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Paf annab uutele mängijatele pärast esimese sissemakse 100 tasuta spinni. Läbimängimise nõue puudub mõlemal. Boonuse saamiseks tuleb esimene sissemakse teha 7 päeva jooksul pärast konto loomist. | Kehtivad reeglid ja tingimused
2

Kanuuna

0€ Boonus
0x Läbimängimise nõue
280 Tasuta spinnid
95
Kontovaba
Live chat
Regulaarsed Pakkumised
VIP Programm
Kasiinosse Arvustus
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Ainult uutele mängijatele. Min sissemakse €20. Saad kohe 180 tasuta spinni ja 100 tasuta spinni järgmisel päeval. | Kehtivad reeglid ja tingimused
3

Probleem läbimängimise nõudega…

Online kasiinod pakuvad uutele mängijatele tervitusboonusena mitmeid erinevaid boonuseid – olgu siis tegemist sissemakse boonustega, sissemakseta boonustega, lojaalsus- või taaslaadimisboonustega või hoopis midagi muud – aga väga tihti on kõigi nende boonustega seotud mingi läbimängimise nõue.

Mis on boonuse läbimängimise nõue?

Saades kasiinolt mingi boonuse, olgu selleks siis näiteks 100% sissemakse boonus, kus kasiino kahekordistab sinu raha, või siis tasuta spinnide boonus, kehtib tavaliselt boonusrahale, enne kui sa seda välja saad võtta, ka mingi kindel läbimängimise nõue.

Selleks on tihtipeale 25, 30 või isegi 50-60x.

Ehk siis saades kasiinolt 100 eurot boonusraha tuleb sul enne seda, kui sul avaneb võimalus kasiinost väljamakse teha, see raha 25x või 30x läbi mängida.

Ehk siis sul tuleb panuseid teha 2500 või 3500 euro eest. Mõnikord kehtib boonuse saamisel see läbimängimise nõue nii sinu sisse makstud rahale kui ka boonusrahale.

Mõnikord võib läbimängimise nõue olla ka väiksem, näiteks Ninja Casino igapäevaste boonuste puhul on see reeglina vaid 9x.

Samas võib mõnes kasiinos läbimängimise nõue olla ka suurem, näiteks 40-60x. Taoline üsna suur boonuse läbimängimise nõue on näiteks Kingswin kasiinol.

Tasuta spinnide puhul saad sa tavaliselt mingi kindla arvu tasuta spinne. Läbimängimise nõue tasuta spinnide puhul ei kehti mitte nende spinnide väärtusele, vaid nende spinnidega võidetud rahale.

Ja reeglina on ka siin läbimängimise nõue täpselt sama suur kui boonusraha puhul.

Läbimängimise nõue võib hetkega kahekordistuda

Kasiinod mainivad reeglina numbrites vaid läbimängimise nõuet. Aga sama number, on see siis 25x või 30x, ei pruugi iga kasiino puhul täpselt sama tähendada.

See tuleneb sellest, et mõnes kasiinos kehtib läbimängimise nõue vaid kasiino poolt sulle antud boonusrahale, aga teistes kehtib see nii saadud boonusrahale kui ka sinu sissemaksele.

See kõik on loomulikult alati välja toodud ka kasiinoboonuse tingimustes.

Aga siin on väga oluline vahe ja seetõttu tuleks tingimuste tekstid alati korralikult läbi lugeda.

Kui kasiino pakub sulle 100% kuni 100 euro suurust boonust ja boonusraha läbimängimise nõue on 25x, siis see tähendab seda, et enne väljamakse tegemist pead sa esmalt panustama vähemalt 2500 euro eest (25×100).

Aga kui kasiino pakub sulle täpselt sama suurt boonust, mille puhul on sul aga vaja 25x läbi mängida nii saadud boonusraha kui ka oma sissemakse, siis ainult boonusraha läbimängimise nõue põhimõtteliselt kahekordistub.

Selle asemel, et sa peaksid panustama 2500 euro eest pead sa nüüd hoopis panustama 5000 euro eest (100 eurot boonusraha x 25 + 100 euro suurune sissemakse x 25).

Arvuta välja iga kasiinoboonuse täpne läbimängimise nõue kasutades meie kasiinoboonuse kalkulaatorit.

Mis vahe on läbimängimise nõudega ja läbimängimise nõudeta boonusel?

Läbimängimise nõudeta boonusLäbimängimise nõudega boonus
Väljamakse on võimalik praktiliselt koheVäljamakse on võimalik alles pärast X panustamise nõude täitmist

Läbimängimise nõudeta boonused – on need riskivabad?

Läbimängimise nõudeta boonused on enam tuntud inglise keelse termini kaudu ja selleks on „no wager” boonused.

Need boonused on selles osas täiesti riskivabad, et sa saad oma võidud reeglina soovi korral kohe välja võtta.

Samas oleneb see palju ka konkreetsest boonusest – mõnikord pead sa läbimängimise nõudeta boonuse saamiseks tegema ka sissemakse.

Miks kasiinod läbimängimise nõudeta boonuseid pakuvad?

Nii nagu kasiinoboonuste puhul ikka, on ka läbimängimise nõudeta boonused mõeldud selleks, et sind kasiinos aktiivse mängijana hoida või siis sind algselt kasiinosse üldse mängima saada.

Aga võrreldes enamike teiste boonustega on need boonused sinu kui mängija jaoks siiski alati positiivsed ja annavad sulle alati midagi juurde.

Isegi kui sul nendega midagi võita ei õnnestu, ei võta nad sult midagi ära.

Kas sa teadsid?
Parim läbimängimise nõudeta boonus on Chanz kasiinol. Ja seda mitte tervitusboonuse näol, vaid iga kuu toimuvate kampaaniate raames, mil sul on võimalik kolme nädala jooksul tasuta spinne saada absoluutselt iga päev.

”No wager” boonuse tüübid

Läbimängimise nõudeta boonused ehk no wager boonused on need boonused, kus läbimängimise nõue puudub täielikult.

Seda olenemata sellest, kas tegemist on sissemaksega saadud boonusrahaga või tasuta spinnidega võidetud rahaga.

Põhimõtteliselt võiks tinglikult läbimängimise nõudeta boonuseks nimetada ka need boonused, kus läbimängimise nõudeks on vaid 1x.

Läbimängimise nõudeta boonuseid on aga mitmeid erinevaid.

Läbimängimise nõudeta tasuta spinnid

See on kõige laiemalt levinud boonuse tüüp. Kasiino annab sulle ühel või teisel põhjusel mingi arvu tasuta spinne, mille võitudel läbimängimise nõue puudub.

See tähendab aga seda, et oma võidud saad koheselt välja võtta.

Läbimängmise nõudeta sissemakseboonused

Mõned kasiinod pakuvad sulle läbimängimise nõudeta boonuseid koos sinu sissemaksega. Need sissemakseboonused võiks jagada kaheks:

1. Läbimängimise nõudeta esimese sissemakse boonus

Tegemist on põhimõtteliselt tervitusboonusega, mille puhul kasiino annab sulle koos sinu esimese sissemaksega ka boonusraha. Aga võrreldes tavapärase boonusega sellel boonusrahal läbimängimise nõue puudub.

Hetkel pakub taolist boonust näiteks Paf kasiino, mis annab sulle esimese sissemaksega kohe 10 eurot lisaks.

Taoliste boonuste puhul tuleks küll ära mainida see, et ka sellisele läbimängimise nõudeta boonusele võib mõnikord rakenduda 1-3x läbimängimise nõue.

Seda seetõttu, et kasiino soovib sulle anda küll tasuta raha, millel igasugune läbimängimise nõue puudub, aga samal ajal ei taha ta seda, et sa selle kohe ilma mängimata välja võtad.

2. Läbimängimise nõudeta taaslaadimisboonus

Tegemist on samasuguse boonusega nagu esimese sissemakse boonus, aga see on mõeldud juba olemasolevatele mängijatele.

Taolisi taaslaadimisboonuseid, millel läbimängimise nõue puudub, ei pakuta just palju. Vähemalt mitte rahalisi.

Küll aga võib leida üsna mitmeid selliseid taaslaadimisboonuseid, millega antakse sulle tasuta spinne, mille võitudel siis läbimängimise nõue puudub.

Muud tüüpi „no wager” boonused

Lisaks eelnevalt mainitule võib mõndadest kasiinodest aeg-ajalt leida ka teisi läbimängimise nõudeta ehk inglise keeles no wager boonuseid.

Kuigi neid väga palju ei pakuta, siis aeg-ajalt on kasiinodes ka neid näha.

Tihtipeale puudub läbimängimise nõue ka mingite kampaaniate raames saadud tasuta spinnidele või tasuta rahale. Näiteks võib kasiino sulle anda mõnes mängus 20 euro panustamise eest 5 eurot pärisraha ning sellel puudub igasugune läbimängimise nõue.

Kas sa teadsid?
Paf kasiino annab sulle esimese sissemakse eest 100 tasuta spinni, millel puudub läbimängimise nõue.

Läbimängimise nõudeta kasiinoboonuse plussid ja miinused

PlussidMiinused
Kõik võidud lisatakse sinu pärisraha kontoleTavaliselt on läbimängimise nõudeta antav boonusraha suurus või tasuta spinnide arv väike
Sul ei ole vaja liigset tähelepanu pöörata keerulistele boonuste reeglitele ja läbimängimise nõueteleLäbimängimise nõudeta boonuseid ei pakuta liiga palju
Hea võimalus uute mängude pärisrahaga tasuta järgi proovimiseks
Tegemist on sisuliselt riskivaba boonusega

Miks läbimängimise nõudeta boonused head on?

Need on head seetõttu, et tegemist on põhimõtteliselt 100% riskivabade boonustega.

Isegi kui sa pead selle boonuse saamiseks tegema sissemakse, ei pea sa mõtlema sellele, et kas sa ikka jõuad selle raha kõik need korrad enne läbi mängida, kui see otsa saab.

Kas läbimängimise nõudeta boonustel on ka miinuseid?

Läbimängimise nõudeta boonused on reeglina mõeldud kas uute mängijate kasiinosse mängima meelitamiseks või vanade olemasolevate mängijate taasaktiveerimiseks.

Kuigi nende boonuste saamisel otseseid miinuseid ei ole, võib sul pärast boonuse saamist tekkida soov ka enda raha rohkem panustama taas hakata.

Samas seni, kuni sul hasartmängusõltuvusega probleeme ei ole, ja sa ei panusta kunagi suuremalt, kui sa endale lubada saad, sellel boonusetüübil igasugused muud suuremad miinused puuduvad.

3 asja, mida peaks teadma läbimängimise nõudeta boonuste kohta

Läbimängimise nõudeta boonused on väga head, aga ka nende puhul tuleks arvestada mitme erineva aspektiga.

1. Läbimängimise nõudeta ei tähenda ilma tingimusteta

Kuigi puudub läbimängimise nõue, võivad boonusele rakenduda siiski mingid lisatingimused.

Seega tutvu alati kindlasti kasiinoboonuse täpsemate tingimustega.

2. Kontrolli kasiino väjamaksete reegleid

Iga kasiino on paika pannud minimaalse väljamakse suuruse. Kui sinu kontoseis on sellest väiksem, siis ei saa sa väljamakset teha enne, kui sul kasiino kontol piisavalt raha on.

Kui sa said läbimängimise nõudeta boonuse ilma, et sa samasse kasiinosse kunagi ka sissemakse teinud oled, siis reeglina pead sa enne väljamakse tegemist siiski ka sissemakse tegema.

Seda sellepärast, et enamikes kasiinodes tehakse väljamakse vaid kontole, kust sa varem ka sissemakse teinud oled.

3. Läbimängmise nõudeta boonus ei ole sama mis sissemakseta boonus

Kuigi on olemas boonuseid, mis on nii sissemakseta kui ka läbimängimise nõudeta (vt. näiteks Chanz), siis reeglina on sul ka läbimängimise nõudeta boonuse saamiseks vaja esmalt sissemakse teha.

Kuidas ja kust saada läbimängimise nõudeta boonust

  1. Viska pilk peale meie kasiinode arvustustele – sealt leiad parimad kasiinod
  2. Tutvu kasiinode pakkumiste ja nende tingimustega
  3. Vali kasiino välja, liitu, ja võta pakkumine vastu
  4. Tee sissemakse
  5. Võta boonus
  6. Kasuta boonus ära
  7. Vaata kas ja kui suur väljamakse sul on võimalik teha
  8. Ja nüüd otsusta, kas teedki kohe väljamakse või jätad selle võidetud raha hetkel veel oma kasiino kontole

Läbimängimise nõudeta boonuseid kasiinod tervitusboonustena liiga tihti ei jaga. Küll aga näiteks pakub Paf uutele mängijatele esimese sissemakse eest tasuta spinne, millel puudub igasugune läbimängimise nõue. Pafi pakkumise saad kohe vastu võtta siin.

Samuti pakub liitumisel koguni 200 tasuta spinni sulle Kanuuna.

Olybet pakub uutele mängijatele ühe pakkumisena kuni 35 euro eest läbimängimise nõudeta boonuseid. Selle pakkumise raames saad sa 25 euro eest kindlustatud panuseid ning 10 eurot tasuta raha.

Chanz kasiino esimese sissemakse boonus on poolenisti ilma läbimängimise nõudeta.

Chanz pakub esimese sissemaksega kuni 100 eurot boonusraha, millel on 35x läbimängimise kohustus.

Aga samuti saad sa kohe pärast esimese sissemakse tegemist 50 tasuta spinni, mille võitudel läbimängimise kohustus puudub.

Chanz kasiino teeb iga paari kuu tagant ka kampaaniaid, kus kolme nädala jooksul on sul võimalik iga päev saada 5 tasuta spinni. Ja nende tasuta spinnide võitudele läbimängimise nõuet ei kohaldata! Chanz kasiinoga saad liituda siin.

Samuti kingivad nii Chanz, Olybet, kui ka näiteks Betsafe aeg-ajalt juba olemasolevatele mängijatele suvalistel hetkedel tasuta spinne.

Olgu see siis 5, 10, või 25 tasuta spinni, millel reeglina läbimängimise nõuded puuduvad (või on see vaid ühekordne).

Samuti teeb Paf mõnikord üllatusboonuse pakkumisi, kus tehes näiteks 10 euro suuruse sissemakse mingi kindla boonuskoodiga (boonuskood saadetakse sulle tavaliselt Paf kasiino sõnumitesse privaatselt), saad sa 5 eurot boonusraha. Ja sellel boonusrahal taaskord läbimängimise nõudeid ei ole.

Pane tähele
Kuigi läbimängimise nõudeta boonuste puhul ei tule reeglina liiga palju aega reeglitega tutvumisele kulutada, võib ka seal olla olulist infot. Näiteks võib sinu võimalikul võidul olla ülempiir, mida sul maksimaalselt võita lubatakse.

Kokkuvõte – no wager boonused on riskivabad

Läbimängimise nõudeta boonused on väga hea võimalus teenida pisut lisaraha. Selleks, et läbimängimise nõudeta boonused ka päriselt riskivabad oleksid, on oluline omada piisavat distsipliini ja mängida vastutustundlikult.

Kuigi mõned kasiinod pakuvad läbimängimise nõudeta boonuseid sulle ilma sissemakseta, siis reeglina pakutakse kõige enam panustamise nõudeta boonuseid mängijatele, kellel kasiinos juba konto olemas on.

Korduma Kippuvad Küsimused

Hetkel pakub Paf kasiino liitumisel esimese sissemaksega 100 ilma läbimängimise nõudeta tasuta spinni. Kanuuna annab liitumisel aga 200 tasuta spinni, mille läbimängimise nõue on null. Samuti annab Olybet liitumisel 25 euro eest kindlustatud panuseid ning 10 eurot tasuta raha. Läbimängimise nõue puudub neist mõlemal pakkumise osal.
Chanz kasiino korraldab pidevalt kampaaniaid, mille raames saavad kõik mängijad tasuta spinne iga päev. Ja nendel tasuta spinnidel puudub läbimängimise nõue.
Uutele mängijatele pakutakse sellised boonuseid vähe. Reeglina on vajalik siiski ka esimese sissemakse tegemine. Aga mängijatele, kes konkreetses kasiinos juba mänginud on, neile pakuvad sissemakseta läbimängimise nõudeta boonuseid üsna mitmed kasiinod. Näiteks Chanz, Ninja, Coolbet.