Läbimängimise nõudeta boonused

Võta võidud kohe välja!

Kui soovid leida parimad boonused, millega võidetud raha saaks soovi korral kohe välja võtta, siis läbimängimise nõudeta boonused on sinu jaoks.

Coolbet

1
94
Hinne
Trustly Trustly
Live Chat Live Chat
Regulaarsed Pakkumised Regulaarsed Pakkumised
VIP Programm VIP Programm
150€ Boonus
35x Läbimängimise nõue
75 Tasuta spinnid
0x Läbimängimise nõue
Kasiinosse
Arvustus 21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Registreerumisel 25 tasuta no wager spinni. Vali boonus ise - 1) 100% kuni 150€, min makse 20€, läbimängimise nõue 35x, boonuskood CME. 2) 10€ sissemakse = 60€, läbimängimise nõue 45x, boonuskood CME2. Boonuse läbimängimiseks aega 30 päeva. Maksimaalne panus 6€. | Kehtivad reeglid ja tingimused
Optibet

2
93
Hinne
Trustly Trustly
Live Chat Live Chat
Regulaarsed Pakkumised Regulaarsed Pakkumised
VIP Programm VIP Programm
1 000€ Boonus
30x Läbimängimise nõue
- Tasuta spinnid
 
Kasiinosse
Arvustus 21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Boonust saavad uued mängijad esimese kolme sissemaksega. Läbimängimise nõude täitmiseks on 7 päeva. Min. sissemakse €10. Läbimängimise nõue 30x. Maksimaalne panus €5. | Kehtivad reeglid ja tingimused
Paf

3
93
Hinne
Trustly Trustly
Live Chat Live Chat
Regulaarsed Pakkumised Regulaarsed Pakkumised
VIP Programm VIP Programm
10€ Boonus
0x Läbimängimise nõue
25 Tasuta spinnid
0x Läbimängimise nõue
Kasiinosse
Arvustus 21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Paf annab 25 tasuta spinni juba konto loomise eest ning 10 eurot kingituseks koos sinu esimese sissemaksega. Läbimängimise nõue puudub. | Kehtivad reeglid ja tingimused

Online kasiinod pakuvad uutele mängijatele tervitusboonusena mitmeid erinevaid boonuseid – olgu siis tegemist sissemakse boonustega, sissemakseta boonustega, lojaalsus- või taaslaadimisboonustega või hoopis midagi muud – aga väga tihti on kõigi nende boonustega seotud mingi läbimängimise nõue.

Sarnased tingimused kehtivad tihtipeale ka juba varem kasiinoga liitunud mängijatele pakutavatele boonustele.

Küll aga tuleb aeg-ajalt ette erandeid ning kasiino pakub kas juba liitumisel või millalgi pärast liitumist erinevate kampaaniate käigus mängijale boonuseid, mille vastu võtmisel boonuse läbimängimise nõue puudub täielikult või siis on see näiteks vaid 1x. Selliseid boonuseid nimetatakse Eesti keeles pikalt ja lohisevalt läbimängimise nõudeta boonuseks või siis inglise keeles pisut lühemalt no wager boonuseks.

Kui tahad kohe enne edasi lugemist läbimängimise nõudeta boonust saada, siis liitu Pafiga siin all oleva vidina kaudu:

Mis on boonuse läbimängimise nõue?

Saades kasiinolt mingi boonuse, olgu selleks siis näiteks 100% sissemakse boonus, kus kasiino kahekordistab sinu raha, või siis tasuta spinnide boonus, kehtib tavaliselt boonusrahale, enne kui sa seda välja saad võtta, ka mingi kindel läbimängimise kohustus, milleks on tihtipeale 25 või 35x. Ehk siis saades kasiinolt 100 eurot boonusraha tuleb sul enne seda, kui sul avaneb võimalus kasiinost väljamakse teha, see raha 25x või 35x läbi mängida. Ehk siis sul tuleb panuseid teha 2500 või 3500 euro eest. Mõnikord kehtib boonuse saamisel see läbimängimise nõue nii sinu sisse makstud rahale kui ka boonusrahale.

Mõnikord võib läbimängimise nõue olla ka väiksem, näiteks Ninja Casino igapäevaste boonuste puhul on see reeglina vaid 9x. Samas võib mõnes kasiinos läbimängimise nõue olla ka suurem, näiteks 40-45x. Taoline üsna suur boonuse läbimängimise nõue on näiteks Kingswin kasiinol.

Tasuta spinnide puhul saad sa tavaliselt mingi kindla arvu tasuta spinne. Läbimängimise nõue tasuta spinnide puhul ei kehti mitte nende spinnide väärtusele, vaid nende spinnidega võidetud rahale. Ja reeglina on ka siin läbimängimise nõue täpselt sama suur kui boonusraha puhul.

Samuti on samasugused läbimängimise nõuded spordiennustuste tegemiseks saadud boonusrahal, aga spordis on reeglina vaja boonusraha läbi panustada 10x, mõnikord ka vaid 3x.

Mis on läbimängimise nõudeta boonused?

Läbimängimise nõudeta boonused ehk no wager boonused on need boonused, kus kas siis koos sissemaksega saadud boonusrahal, või tasuta spinnidega võidetud rahal mainitud läbimängimise nõue puudub täielikult. Põhimõtteliselt võiks tinglikult läbimängimise nõudeta boonuseks nimetada ka need boonused, kus läbimängimise nõudeks on vaid 1x.

Miks läbimängimise nõudeta boonused head on?

Need on head seetõttu, et tegemist on põhimõtteliselt 100% riskivabade boonustega, mis tähendab, et isegi kui sa pead selle boonuse tegemiseks tegema sissemakse, ei pea sa mõtlema sellele, et kas sa ikka jõuad selle raha kõik need korrad enne läbi mängida, kui see otsa saab.

Kas läbimängimise nõudeta boonustel on ka miinuseid?

Läbimängimise nõudeta boonused on reeglina mõeldud kas uute mängijate kasiinosse mängima meelitamiseks või vanade olemasolevate mängijate taasaktiveerimiseks. Kuigi nende boonuste saamisel otseseid miinuseid ei ole, võib sul pärast boonuse saamist tekkida soov ka enda raha rohkem panustama taas hakata. Samas seni, kuni sul hasartmängusõltuvusega probleeme ei ole, ja sa ei panusta kunagi suuremalt, kui sa endale lubada saad, sellisel boonusetüübil igasugused miinused puuduvad.

Kust saada läbimängimise nõudeta boonuseid

Kust ma saan läbimängimise nõudeta boonuseid?

Läbimängimise nõudeta boonuseid kasiinod tervitusboonustena liiga tihti ei jaga. Küll aga näiteks pakub Paf uutele mängijatele nii tasuta spinne vaid juba konto loomise eest, ja 10 eurot läbimängimise nõudeta boonusraha esimese sissemakse eest.

Samuti on näiteks Chanz kasiino esimese sissemakse boonus poolenisti ilma läbimängimise nõudeta. Chanz pakub esimese sissemaksega, seda juhul kui sa kasutad boonuskoodi CHANZ1, kuni 100 eurot boonusraha, millel on 35x läbimängimise kohustus. Aga samuti saad sa kohe pärast esimese sissemakse tegemist 50 tasuta spinni, mille võitudel läbimängimise kohustus puudub.

Chanz kasiino teeb iga paari kuu tagant ka kampaaniaid, kus kolme nädala jooksul on sul võimalik iga päev saad 5 tasuta spinni. Ja nende tasuta spinnide võitudele läbimängimise nõuet ei kohaldata!

Nii Chanz, Olybet, kui ka näiteks Betsafe, kingivad aeg-ajalt lojaalsus ja/või taaslaadimisboonusena vanadele mängijatele ka tasuta spinne. Olgu see siis 5, 10, või 25 tasuta spinni, millel reeglina läbimängimise nõuded puuduvad (või on see vaid ühekordne).

Samuti teeb Paf mõnikord üllatusboonuse pakkumisi, kus tehes näiteks 10 euro suuruse sissemakse mingi kindla boonuskoodiga (boonuskood saadetakse sulle tavaliselt Paf kasiino sõnumitesse privaatselt), saad sa 5 eurot boonusraha. Ja sellel boonusrahal taaskord läbimängimise nõudeid ei ole.

Kokkuvõtvalt ja riskivabalt

Läbimängimise nõudeta boonused on väga hea võimalus teenida pisut lisaraha. Selleks, et läbimängimise nõudeta boonused ka päriselt riskivabad oleksid, on oluline omada piisavat distsipliini. Ja erinevate taoliste pakkumiste leidmiseks ja ka üllatusboonuste saamiseks on tavaliselt vaja siiski kõigepealt kasiinoga liituda ja seal ka pisut mängida.

Korduma Kippuvad Küsimused

Hetkel pakub Paf kasiino liitumisel vaid konto loomise eest 25 tasuta spinni, mille võitudel puudub igasugune läbimängimise nõue. Samuti antakse sulle koos sinu esimese sissemaksega 10 eurot no wager boonusraha.
Chanz kasiino korraldab pidevalt kampaaniaid, mille raames saavad kõik mängijad tasuta spinne iga päev. Ja nendel tasuta spinnidel puudub läbimängimise nõue.