Top 10 megaways slotti Eesti kasiinodes

Viimastel aastatel on välja antud päris mitmeid slotimänge, milles sisaldub nimetus Megaways. Enne kui hakkame lähemalt vaatama, mis selle termini taga peitub, vaatame üle parimad megaways mängud või megaways mänguautomaadid, mida Eesti online kasiinodes mängida on võimalik.

  1. Gorilla Gold Megaways, RTP 97%, kõrge volatiilsus
  2. Gonzo’s Quest Megaways, RTP 96%, keskmine kuni kõrge volatiilsus
  3. Who Wants To Be A Millionaire Megaways, RTP 96.2%, kõrge volatiilsus
  4. Power of Thor Megaways, RTP 96. 6%, kõrge volatiilsus
  5. Return of Kong Megaways, RTP 96.50%, keskmine kuni kõrge volatiilsus
  6. NFT Megaways, RTP 96%, kõrge volatiilsus
  7. Bonanza Megaways, RTP 96%, kõrge volatiilsus
  8. Extra Chilli Megaways, RTP 96%, kõrge volatiilsus
  9. White Rabbit Megaways, RTP 97.7%, kõrge volatiilsus
  10. Starquest, RTP 96.9%, kõrge volatiilsus

1. Gorilla Gold Megaways

RTP97%Minimaalne panus0.5€
VolatiilsusKõrgeMaksimaalne panus50€
Maksimaalne võit20 000xVõiduliinide arv470 596
Gorilla GOld

Gorilla Gold Megaways on kuni 470 596 võiduliiniga megaways slot. Nii suur maksimaalne võiduliinide arv on selles mängus seetõttu et korraga mängid sa siin neljadel erinevatel rullikutel.

2. Gonzo’s Quest Megaways

RTP96%Minimaalne panus0.1€
VolatiilsusKeskmine kuni kõrgeMaksimaalne panus10€
Maksimaalne võit21 000xVõiduliinide arv117 649

Gonzo’s Quest Megaways on NetEnti hittmängu megaways versioon, mis on välja antud koostöös mängutootjaga Red Tiger. Tegemist on üsna volatiilse slotiga, mis pakub mängupõnevust aga piisavalt.

3. Who Wants To Be A Millionaire Megaways

RTP96.2%Minimaalne panus0.2€
VolatiilsusKõrgeMaksimaalne panus20€
Maksimaalne võit50 000xVõiduliinide arv117 649
Who Wants to be a millionaire

Who Wants to be a Millionaire on mängutootja Blueprint Gaming megaways mänguautomaat, mis põhineb ka Eestis väga tuntud samanimelisel telemängul (Kes tahab saada miljonäriks?).

4. Power of Thor Megaways

RTP96.6%Minimaalne panus0.2€
VolatiilsusKõrgeMaksimaalne panus100€
Maksimaalne võit5000xVõiduliinide arv117,649
Power of Thor

Power of Thor Megaways on aga Pragmatic Play väga lahedate funktsioonidega megaways slot, mis meie arvates on selle mängutootja megaways mängudest tõenäoliselt parim.

5. Return of Kong Megaways

RTP96%Minimaalne panus0.1€
VolatiilsusKeskmineMaksimaalne panus100€
Maksimaalne võit50 000xVõiduliinide arv117,649

Return of Kong Megaways äge megaways slotimäng mängutootjalt Blueprint Gaming. Võrreldes eelmise Pragmaticu mänguga on selle mängu maksimaalne võimalik võit koguni 10x suurem.

6. NFT Megaways

RTP96%Minimaalne panus0.1€
VolatiilsusKõrgeMaksimaalne panus10€
Maksimaalne võit10 000xVõiduliinide arv200 704
NFT Megaways

Krüptod on viimastel aastatel järjest enam populaarsust koguma hakanud ning nende alamkategooria NFT on hetkel tõenäoliselt kõige populaarsem valdkond krüptonduses. NFT Megaways on mäng, mis on oma idee saanud justnimelt sealt.

7. Bonanza Megaways

RTP96%Minimaalne panus0.2€
VolatiilsusKõrgeMaksimaalne panus20€
Maksimaalne võit12 000xVõiduliinide arv117,649

Bonanza Megaways on üks pist vanem megaways mäng. Mängutootjaks on Big Time Gaming (BTG) ning tegemist on mänguga, milles sul on võimalik võita kuni 12 000x panuse summa.

8. Extra Chilli Megaways

RTP96.19%Minimaalne panus0.2€
VolatiilsusKõrgeMaksimaalne panus50€
Maksimaalne võit20 000xVõiduliinide arv117,649

Extra Chilli Megaways on samuti üks BTG vanematest megaways mängudest. Samas, kui me megaways slotidest rääkides kasutame sõna “vanem”, siis see tähendab reeglina seda, et tegemist on paari aasta vanuse mänguga. Extra Chilli tuli välja 2018. aastal.

9. White Rabbit Megaways

RTP97.4%Minimaalne panus0.1€
VolatiilsusKõrgeMaksimaalne panus50€
Maksimaalne võit13 000xVõiduliinide arv248 832
White Rabbit

White Rabbit Megaways on kõrge RTP ja hea mängulahendusega slotikas, mis meie arvates on siiani üks kõige populaarsematest megaways mängudest. See BTG mäng anti välja juba juba 2017. aastal.

10. Starquest

RTP96.9%Minimaalne panus0.2€
VolatiilsusKõrgeMaksimaalne panus40€
Maksimaalne võit20 000xVõiduliinide arv117,649

Starquest megaways on siin nimekirjas olevatest mängudest tõenäoliselt kõige vähem tuntud. Seda hoolimata sellest, et tegemist on taaskord üsna vana mänguga.

Kõige uuemad megaways slotid

Millised on kõige uuemad megaways mängud, mis alles hiljuti on ilmavalgust näinud?

Tutvu uute slotimängudega siin.

Mis on Megaways slotid?

Mida Megaways aga täpsemalt tähendab?

Megaways on Big Time Gamingu poolt välja arendatud ja nende poolt ka patenteeritud lahendusega, mille puhul võib slotiautomaadil mingi kindla arvu võiduridade asemel olla kümneid kuni sadu tuhandeid võiduridu.

Kuidas Megaways slotid töötavad?

Megaways ütleb sulle seda, mitmel erineval viisil sul on võimalik võita. Iga spinni puhul on see arv erinev. See tuleneb sellest, et kui tavapärasel videoslotil on viis rullikut ja igal rullikul näiteks kolm sümbolit, siis kuigi Megaways slottidel rullikute arv võib iga keerutuse puhul sama olla (misiganes see arv ka ei oleks), siis sümbolite arv erinevatel rullikutel muutub igal spinnil, ja see loob ka igal spinnil erineva arvu võiduvõimalusi.

Megaways slottidel ei varieeru mitte vaid sümbolite arv, vaid ka sümbolite suurus. Mõnikord võib ühele rullikule mahtuda vaid näiteks üks või kaks sümbolit, mõnikord aga näiteks kümme.

3 Võitvat strateegiat Megaways slottides

Megaways slottidel võib olla kokku kuni sadu tuhandeid võiduliine. Näiteks ühel Big Time Gamingu enda slotil nimega Bonanza on maksimaalseks võiduliinide arvuks 117 000. See küll ei tähenda, et see igal keerutusel sama suur peaks olema, mõnes keerutuses võib olla vaid näiteks 500 võiduliini.

Kuidas Megaways võiduliine arvutatakse?

Oletame, et meil on viie rullikuga Megaways slott. Esimesel rullikul on 4 sümbolit, teisel 4, kolmandal 6, neljandal 5 ja viiendal 3 sümbolit.

Megaways sloti näide - White Rabbit

Võiduliinide arvu saamiseks tuleb siin lihtsalt kõik need arvud omavahel korrutada (4x4x6x5x3). Ehk siis antud näite puhul on sellel spinnil 1440 võiduliini.

Võidukombinatsiooni arvutamine käib Megaways slotil täpselt sama moodi. Oletame et su spinn võidab, ja sul on vähemalt mõni sama sümbol igal rullikul. Esimesel rullikul näiteks 1 jänku, teisel 3 jänkut, kolmandal 2 jänkut, neljandal 1 jänku, viiendal 2 jänkut, ning kuuendal 1 jänku. Korrutame need numbrid taas omavahel kokku ja näeme, et võitsime 12 võiduliiniga. Ja kuna sama sümbol esines kõigil kuuel rullikul, siis on sinu koguvõit 12×6 korda midaiganes jänkude kombinatsioon välja maksab.

Megaways slottide tasuta spinnid ja võiduvõimalused

Kõik slotid on erinevad, seega erinevad ka nende erinevad boonusmängud ja ka tasuta spinnide funktsioonid. Küll aga tahaks ära mainida Megaways tasuta spinnide võimalused. Ühe hea näitena võiks tuua Return of Kong Megaways sloti.

Return of Kong Megaways slott

Tegemist ei ole just liiga hea graafikaga slotiga, küll aga on tegemist üsna lõbusa mänguga. Pääsedes tasuta spinnide funktsiooni, on sul 12 tasuta spinni ning võidukordaja 1x.

Iga võiduga, mis sa tasuta spinnide ajal saad, sinu kordaja kasvab – ja muuseas, võidukordajal ülempiiri ei ole. Samuti on sul võimalik iga kolme liivakella (või peekri?) sümboli saamisel saada juurde kaks spinni, ning samuti antakse sulle samal ajal kindel minimaalne võiduliinide arv.

Esimest korda saad minimaalselt tuhat võiduliini, järgmise kolme peekri saamisel juba minimaalselt 2000, siis 5000, siis 10 000, siis 20 000. Oleme ise antud mängu proovinud, ja oleme jõudnud kuni 20 000 minimaalse võiduliinini ning 15x võidukordajani.

Return of Kong ei ole just kõigis kasiinodes olemas, aga soovi korral saad seda mängida näiteks Optibetis.

Megaways mängud võivad olla üsna huvitavad, isegi kui esmapilgul on nii mõneski mängus graafika nadi ja muusika häiriv. Lahedad võiduvõimalused muudavad need asjad ebaolulisteks.

Megaways slottidel mängides peaks küll alati meelde jätma, et tegemist on pigem üsna kõrge volatiilsusega slottidega.

Megaways slottide funktsioonid

Nagu näha, on megaways mängudes mitmeid erinevaid funktsioone, mida paljudest teist tüüpi mängudest alati ei leia.

Suurenevad võidukordajad

Põhimõtteliselt kõikide megaways mängude boonusvoorudes on iga võiduga suurenevad võidukordajad, mida tasuta spinnide vahel ei nullita.

Purunevad sümbolid

Enamikes megaways mängudes võidu toonud sümbolid purunevad või plahvatavad ning nende asemele tulevad uued sümbolid. Küll aga ei pruugi see nii olla kõikides megaways mängudes.

Müstilised sümbolid

Üsna paljudes megaways mängudes võib kohata ka n-ö müstilisi sümboleid, mis võivad rullikutele kukkuda mistahes ajal ning rullikutele võib korraga kukkuda mistahes arv neid sümboleid. Rullikutele maandunud müstilised sümbolid muudetakse seejärel kõik samaks juhuslikult valitud sümboliks.

Boonuse ostmise võimalus

See ei ole küll tingimata reegel, aga väga paljudes megaways mängudes on olemas ka boonuse ostmise funktsioon.

Mis vahe on megaways slottidel ja n-ö tavalistele mänguautomaatidel?

MegawaysKindlaks määratud võiduliinide arvuga slotid
Maksimaalne võiduliinide arv võib olla mitusada tuhat
Võiduliinide arv on igal spinnil erinev
Tasuta spinnide boonusvoorus kasvav võidukordaja
Võiduliinide arv on reeglina 10 kuni paarsada
Võiduliinide arv reeglina alati sama
Pidevalt kasvav võidukordaja ei ole nii levinud

Kõrgeima RTPga Megaways slotid

Ehk siis kõige kõrgema keskmise tagasimakse protsendiga Megaways slott on White Rabbit Megaways™, selle 97.72% RTP on võrreldav kõrgeimate sloti RTP-dega üldse. Teisel kohal on Medusa Megaways™, mille RTP on 97.63%. Vaata ka teisi kõrge RTP-ga slotte järgnevast graafikust:

Kõrge RTPga Megaways slotid

Proovi Megaways slotte tasuta

Megaways slottidel on küll tunduvalt rohkem võiduliine kui tavapärastel slottidel, aga ka neid on kõiki võimalik enne raha peale mängimise alustamist täpselt samamoodi ka tasuta proovida. Seda saad teha kõigis Eesti kasiinodes ning enamikes neist ei ole selleks vaja ka kontot registreerida. Lihtsalt mine kasiino lehele, leia sulle huvi pakkuv megaways mäng ning mängi mängu tasuta.

Mõnes kasiinos on sul hiirega üle sloti pildi minnes võimalik valida raha peale mängimise ja tasuta versiooni vahel. Teistes aga lihtsalt vajuta mängu peale ja kui sa kasiinosse sisse logitud ei ole, avatakse sulle kohe mängu demoversioon.

Millistes Eesti kasiinodes saab Megaways slottidel mängida?

Megaways slotte on nüüdseks võimalik mängida põhimõtteliselt kõigis Eesti kasiinodes.

Olybetist võib leida mängud nagu Monopoly Megaways, 88 Fortunes Megaways, Medusa Megaways, Raging Rhino megaways, Rainbow Riches Megaways.

Unibetis ja Maria kasiinos on olemas väga hea valik erinevaid Megaways slotte, nende hulgas ka neist kõige kõrgema RTP-ga slotid.

Samuti on väga hea Megaways slottide valik olemas näiteks Paf kasiinos.

Kui soovid proovida pisut uut tüüpi slotte, millel võiduvõimalusi on rohkem kui tavalistel nöiteks 20 võiduliiniga slottidel, siis Megaways slotid annavad sulle selleks ideaalse võimaluse.

Selleks, et megaways slottidest viimast võtta, soovitame nende mängimiseks valida parima boonusega kasiino.

BetsafeKuni 1000€ boonust ja 100 tasuta spinniKasiinosse
CoolbetSaa 500% suurune uue mängija boonus!Kasiinosse
DuelzHaara kuni 1600€ boonust ja kuni 300 tasuta spinniKasiinosse
OlybetKuni 1100€ boonusrahaKasiinosse
OptibetKuni 1000€ boonusrahaKasiinosse

Korduma Kippuvad Küsimused

Megaways on Big Time Gamingu poolt välja töötatud mängumehaanikaga, mille puhul võib slotiautomaadil mingi kindla arvu võiduridade asemel olla kuni sadu tuhandeid võiduridu.
Kõige tuntumad megaways slotid on White Rabbit, Bonanza, Extra Chilli, Monopoly Megaways ja Who Wants to Be a Millionaire Megaways.
Kõige kõrgema RTP-ga Megaways slotid on White Rabbit (97.72%), Medusa (97.63%), Eye of Horus (97.63%) ja Queen on Riches (96.90%).
Megaways mängud on olemas näiteks Optibetis, Olybetis, Betsafe'is, Unibetis ja Pafis.

Your casinos will be cleared

Are you sure?