Megaways Slotid

Kõige ägedamad megaways slotid Eesti kasiinodes

Mis on Megaways slot ja mille poolest ta erineb teistest mänguautomaatidest? Vastused sellele, ja teistele Megaways slottidega seotud küsimustele leiad siit.

Great Rhino Megaways

94
94
Hinne
8 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
200704 Võiduliinid
6 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.6%

RTP

5 Lions Megaways

93
93
Hinne
3 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
200704 Võiduliinid
6 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.5%

RTP

Who Wants To Be A Millionaire Megaways

93
93
Hinne
7 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
117649 Võiduliinid
6 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.2%

RTP

Gonzo’s Quest Megaways

92
92
Hinne
3 Ridade arv
0.1 Minimaalne panus
117649 Võiduliinid
6 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96%

RTP

NFT Megaways

92
92
Hinne
8 Ridade arv
0.1 Minimaalne panus
200704 Võiduliinid
6 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96%

RTP

White Rabbit

89
89
Hinne
7 Ridade arv
0.1 Minimaalne panus
248832 Võiduliinid
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

97.7%

RTP

Gorilla Gold Megaways

87
87
Hinne
24 Ridade arv
0.5 Minimaalne panus
- Võiduliinid
6 Rullikud

70%

Võiduvõimalus

97%

RTP

Survivor

67
67
Hinne
5 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
- Võiduliinid
6 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.5%

RTP

Power Of Thor Megaways

-
-
Hinne
7 Ridade arv
0.2 Minimaalne panus
117649 Võiduliinid
6 Rullikud

33%

Võiduvõimalus

96.6%

RTP

Viimastel aastatel on välja antud päris mitmeid slotimänge, milles sisaldub nimetus Megaways. Mida Megaways aga täpsemalt tähendab?

Megaways on Big Time Gamingu poolt välja arendatud ja nende poolt ka patenteeritud lahendusega, mille puhul võib slotiautomaadil mingi kindla arvu võiduridade asemel olla kümneid kuni sadu tuhandeid võiduridu.

Kuidas Megaways slotid töötavad?

Megaways ütleb sulle seda, mitmel erineval viisil sul on võimalik võita. Iga spinni puhul on see arv erinev. See tuleneb sellest, et kui tavapärasel videoslotil on viis rullikut ja igal rullikul näiteks kolm sümbolit, siis kuigi Megaways slottidel rullikute arv võib iga keerutuse puhul sama olla (misiganes see arv ka ei oleks), siis sümbolite arv erinevatel rullikutel muutub igal spinnil, ja see loob ka igal spinnil erineva arvu võiduvõimalusi.

Megaways slottidel ei varieeru mitte vaid sümbolite arv, vaid ka sümbolite suurus. Mõnikord võib ühele rullikule mahtuda vaid näiteks üks või kaks sümbolit, mõnikord aga näiteks kümme.

Who Wants to Be A Millionaire Megaways sloti näide

Megaways slottidel võib olla kokku kuni sadu tuhandeid võiduliine. Näiteks ühel Big Time Gamingu enda slotil nimega Bonanza on maksimaalseks võiduliinide arvuks 117 000. See küll ei tähenda, et see igal keerutusel sama suur peaks olema, mõnes keerutuses võib olla vaid näiteks 500 võiduliini.

Kuidas Megaways võiduliine arvutatakse?

Oletame, et meil on viie rullikuga Megaways slott. Esimesel rullikul on 4 sümbolit, teisel 4, kolmandal 6, neljandal 5 ja viiendal 3 sümbolit.

Megaways sloti näide - White Rabbit

Võiduliinide arvu saamiseks tuleb siin lihtsalt kõik need arvud omavahel korrutada (4x4x6x5x3). Ehk siis antud näite puhul on sellel spinnil 1440 võiduliini.

Võidukombinatsiooni arvutamine käib Megaways slotil täpselt sama moodi. Oletame et su spinn võidab, ja sul on vähemalt mõni sama sümbol igal rullikul. Esimesel rullikul näiteks 1 jänku, teisel 3 jänkut, kolmandal 2 jänkut, neljandal 1 jänku, viiendal 2 jänkut, ning kuuendal 1 jänku. Korrutame need numbrid taas omavahel kokku ja näeme, et võitsime 12 võiduliiniga. Ja kuna sama sümbol esines kõigil kuuel rullikul, siis on sinu koguvõit 12×6 korda midaiganes jänkude kombinatsioon välja maksab.

Megaways slottide tasuta spinnid ja võiduvõimalused

Kõik slotid on erinevad, seega erinevad ka nende erinevad boonusmängud ja ka tasuta spinnide funktsioonid. Küll aga tahaks ära mainida Megaways tasuta spinnide võimalused. Ühe hea näitena võiks tuua Return of Kong Megaways sloti.

Return of Kong Megaways slott

Tegemist ei ole just liiga hea graafikaga slotiga, küll aga on tegemist üsna lõbusa mänguga. Pääsedes tasuta spinnide funktsiooni, on sul 12 tasuta spinni ning võidukordaja 1x. Iga võiduga, mis sa tasuta spinnide ajal saad, sinu kordaja kasvab – ja muuseas, võidukordajal ülempiiri ei ole. Samuti on sul võimalik iga kolme liivakella (või peekri? Nagu mainitud, graafika ei ole mängus just liiga hea) sümboli saamisel saada juurde kaks spinni, ning samuti antakse sulle samal ajal kindel minimaalne võiduliinide arv. Esimest korda saad minimaalselt tuhat võiduliini, järgmise kolme peekri saamisel juba minimaalselt 2000, siis 5000, siis 10 000, siis 20 000. Oleme ise antud mängu proovinud, ja oleme jõudnud kuni 20 000 minimaalse võiduliinini ning 15x võidukordajani.

Return of Kong ei ole just kõigis kasiinodes olemas, aga soovi korral saad seda mängida näiteks Optibetis.

Megaways mängud võivad olla üsna huvitavad, isegi kui esmapilgul on nii mõneski mängus graafika nadi ja muusika häiriv. Lahedad võiduvõimalused muudavad need asjad ebaolulisteks.

Megaways slottidel mängides peaks küll alati meelde jätma, et tegemist on pigem üsna kõrge volatiilsusega slottidega.

Top 7 megaways videoslotti

  • Return of Kong Megaways, RTP 96.50%, keskmine kuni kõrge volatiilsus
  • Gods of Olympus Megaways, RTP 96.03%, kõrge volatiilsus
  • Golden Leprechaun Megaways, RTP 95.72%, kõrge volatiilsus
  • Bonanza Megaways, RTP 96%, kõrge volatiilsus
  • Extra Chilli Megaways, RTP 96%, kõrge volatiilsus
  • White Rabbit Megaways, RTP 97.7%, kõrge volatiilsus
  • Starquest, RTP 96.9%, kõrge volatiilsus

Kõrgeima RTPga Megaways slotid

Ehk siis kõige kõrgema keskmise tagasimakse protsendiga Megaways slott on White Rabbit Megaways™, selle 97.72% RTP on võrreldav kõrgeimate sloti RTP-dega üldse. Teisel kohal on Medusa Megaways™, mille RTP on 97.63%. Vaata ka teisi kõrge RTP-ga slotte järgnevast graafikust:

Kõrge RTPga Megaways slotid

Millistes Eesti kasiinodes saab Megaways slottidel mängida?

Megaways slotte on võimalik mängida mitte küll võib-olla kõikides, aga väga mitmetes Eesti kasiinodes. Näiteks Kiirkasiinos on olemas mängud Bonanza ka Extra Chilli. 

Olybetist võib leida mängud nagu Monopoly Megaways, 88 Fortunes Megaways, Medusa Megaways, Raging Rhino megaways, Rainbow Riches Megaways.

Unibetis ja Maria kasiinos on olemas väga hea valik erinevaid Megaways slotte, nende hulgas ka neist kõige kõrgema RTP-ga slotid.

Samuti on väga hea Megaways slottide valik olemas näiteks Paf kasiinos.

Kui soovid proovida pisut uut tüüpi slotte, millel võiduvõimalusi on rohkem kui tavalistel nöiteks 20 võiduliiniga slottidel, siis Megaways slotid annavad sulle selleks ideaalse võimaluse.

Proovi Megaways slotte tasuta

Megaways slottidel on küll tunduvalt rohkem võiduliine kui tavapärastel slottidel, aga ka neid on kõiki võimalik enne raha peale mängimise alustamist täpselt samamoodi ka tasuta proovida. Seda saad teha kõigis Eesti kasiinodes ning enamikes neist ei ole selleks vaja ka kontot registreerida. Lihtsalt mine kasiino lehele, leia sulle huvi pakkuv megaways mäng ning mängi mängu tasuta.

Mõnes kasiinos on sul hiirega üle sloti pildi minnes võimalik valida raha peale mängimise ja tasuta versiooni vahel. Teistes aga lihtsalt vajuta mängu peale ja kui sa kasiinosse sisse logitud ei ole, avatakse sulle kohe mängu demoversioon.

Proovi megaways slottide demoversioone näiteks järgmistes kasiinodes:

Korduma Kippuvad Küsimused

Megaways on Big Time Gamingu poolt välja töötatud mängumehaanikaga, mille puhul võib slotiautomaadil mingi kindla arvu võiduridade asemel olla kuni sadu tuhandeid võiduridu.
Kõige tuntumad megaways slotid on White Rabbit, Bonanza, Extra Chilli, Monopoly Megaways ja Who Wants to Be a Millionaire Megaways.
Kõige kõrgema RTP-ga Megaways slotid on White Rabbit (97.72%), Medusa (97.63%), Eye of Horus (97.63%) ja Queen on Riches (96.90%).
Megaways mängud on olemas näiteks Optibetis, Kiirkasiinos, Olybetis, Betsafe'is, Unibetis ja Pafis.